Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning audiotechniky


peugeot09

Recommended Posts

Horší už to snad ani být nemůže. :(

1) Malý průměr reproduktoru

2) Plastová ozvučnice

3) Mizerná elektronická část

Něco takového jsem snad ještě v autohifi oblasti neviděl. Kolik taková legrace stojí? :o

Vůbec se tím nezabývej, ušetříš si spoustu času a výsledné zklamání. ;)

[upravil dne 8/1/10 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne do auta to nejde :D Ale je to zdarma, tak ji to tam chci soupnout, a uvidime, jak to bude hrat... Za skousku nic nedam ...

Poradis aspom s tym zapojenim ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked uz je, tak to skusit chcem :) Som ted doma, mam kopec casu ... Poznam \"spravny\" lidi, a jeste ho predam :D

Tak pomoz s tym zapojenim, a nekecej okolo toho tolko :D

Ci sam nevies ?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

cus hele potřeboval bych poradit kudy táhnout do 306 nový model kabel od baterky.. kámoš s golfem i s 206 to řešili spodem a to se bojim pač máš verzi S a drhnu v zimě fakt všude...(mám dávaný pružiny v listopadu a zadní nápravu v prosinci novou a vše org.) děkuji za radu.. jo co říkáš těmto reproduktorům? (byli by poháněný zesíkem.)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravda. Ale v případě méně výkonných zesilovačů se dá celý problém vyřešit ještě elegantněji a nikam se nic vrtat nemusí, to se ale týká kousků do výkonu cca. 100W sinus celkem. Spodem určitě kabel netahej, je to nesmysl. U komponentů napiš přesný typ, jinak není co porovnávat. Na Kvalitním audiu je článek popisující snad vše ohledně kabelů...

:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ani neuvidíš, v současné chvíli se web přesouvá na jiný (lepší) hosting a design se kompletně předělává. Přibydou i nějaké ty instalace a možná i nějaký ten článek, produkt do eshopu či rozbor nějakého zesilovače a tak podobně. :)

[upravil dne 27/4/10 peugeot09]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když se ti nelíbí, tak tam nelez. Nikdo tě k tomu nenutí. Web má sloužit jako pomoc pro lidi, kteří se v audiotechnice příliš neorientují. Ano, zatím tam v podstatě nic moc není, však se taky doposavaď nejednalo o ostrý provoz. Neměl jsem na něj doteď vůbec čas, ale udělám si ho a dílo dokončím. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...