Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

jaké rádio? vyřešeno vybráno!!


jack 306

Recommended Posts

Původně zaslal: Mirrae24

jj, z vlastní zkušenosti nedoporučuji rádio LG:D:D:D

Naopak doporučuji Clarion :super;)

Totéž:D Nebo ten Pioneer...nevadí že nemáš hudební sluch,ale vem to tak,že teď koupíš rádio třeba ten sencor,pak lepší repráky,pak zesilovač a woofer a potom zjistíš že to rádio je úplně na hovno,nehledě na to že sencor moc nevydrží.Kamarád koupil kdysi Sencora,taky jen na normální poslouchání,mělo to hezkej design a podobně,nádhernou cenu...ale rádio na tom chytal horko těžko a když přejel větší hrbol,CD skákalo jak když by jsi ho přejel válcem...ale je to na tobě pro co se rozhodneš...každej nějak začíná,ale je lepší si nechat poradit než vyhodit peníze do hajzlu a spláchnout;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jack 306

doufám a navíc v průběhu roku chci zapojit přední i zadní repro na zesak + woofer a ten ze zapojije nějak do můstku že aby to mělo vyšší výkon. teda alespoň tak sem to nějak čet

To je spolovice pravda.

Zapaji se do mustku pri tzv. 2 kanalovych nebo 4 kanalovych zosilovacich.

Tj koupis napriklad dvojkanalovej zosik, kde kazdy vystup zesiluje o vykonu napr 1x 120 Watt RMS, a kdyz ty dva kanaly prepojis, a das je primo na woofer, muze to myt namisto 2 x 120 Watt RMS len 1x 300 Watt RMS.

Kdyz koupis napriklad 4 kanalovej zesik, kde dejme tomu bude mit 4 x 100 Watt RMS, tak napr 2x 100 Watt RMS muzes pouzit na zadni repra, a na zvysne dva kanali udelas mustek, a budes mit napr 1x250 Watt RMS + 2x 100 Watt RMS :)

Kolik to bude mit vykonu, kdyz spravis mostik, uvadza presne vyrobca.

Toto vsak neplati u jednokanalovych zosilovacu (tzv. monoblock), ktory kupis vetsinou v sete so zosikom. Tam je jeden kanal, a nejde spravit zadny mustek.

Tohleto plati i u 5 kanalovych zosiku, kde sou 4x kanali pro repra a 1 kanal na zosik, tam taky mustek neudelas.

Ale aby si byl v obraze, je uplne uplne jedno, ci budes mit zosik ktory bude mit 2x 120 Watt RMS a cez mustek 1x 300 Watt RMS, alebo budes mit monoblok ktory bude mit 300 Watt RMS. Vykon bude stejny , tym ze mas mustek, nic navic neziskas.

Radio si si vybral dobre, v te cenove kategorii asi nejlepe :)

Teraz se velmi dobre rozhodni, co chces za hudbu.

Ci budes napajet 4x repro (predek a zadek) jenom na radio, alebo bude chtit je dat na zesik. Kdyz ne na zesik, tak vyberaj take, ktore su osvedcene iba na radio :)

Odporucam davat do predu aj dozadu repra od rovnakyho vyrbobce, alebo aspom rovnakeho vykonu. Aby kdyz tomu vytocis, styhali vsechny repro rovnako. Tj ne ze ty predny budou uz chrcet, a zadni budou v pohode nebo naopak.

I kdyz by si mnel radio s VIC RCA, tak to neni buhvico, pretoze vpredu muzes mit klidek, a vzadu to bude rvat ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No dalkove ovladani je mne akurat tak k \"hovnu\" :D

Je to takova nevyuzitelna vychytavka...

Radsi by sem dal ten peniz do Clarionu nebo Alpinu.

I levnejsi Alpine nebo Clarion o tom vykonu zahrajou lepe ...

309 GT, v podstate souhlasim az na to, ze si tuningujes interier, a na vzhledu radia ty nezalezi ?

Ja sem dal i na vzhled :) Nehovorim, ze Clarion ho ma spatnej, ale pekny sou az u vyssich cenovek ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Lubk0

No dalkove ovladani je mne akurat tak k \"hovnu\" :D

Je to takova nevyuzitelna vychytavka...

Radsi by sem dal ten peniz do Clarionu nebo Alpinu.

I levnejsi Alpine nebo Clarion o tom vykonu zahrajou lepe ...

309 GT, v podstate souhlasim az na to, ze si tuningujes interier, a na vzhledu radia ty nezalezi ?

Ja sem dal i na vzhled :) Nehovorim, ze Clarion ho ma spatnej, ale pekny sou az u vyssich cenovek ...

To jsem si na začátku myslel taky a ani ho nevybaloval,ale nakonec jsem si na ten ovladač krásně zvykl a super. A tento panasonic ti alpin nebo clarion v této cenové hodnotě přehraje. Rádio za 4tis se nevyrovná radiu za 12tis i když to je alpin. A ta cena těch panasonicu je strašně dole, protože končí v evropě s výrobou autoradii a budou tu jen udržovat servis...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mirrae24

Tak to by mě zajímalo, co ten Panasonic umí narozdíl od Clarionu jmenovaném výše? :P

PS: Ovladač se mi válí v autě - nepoužívám.

Tenhle clarison jsem v ruce neměl, kámoš má v autě jiný typ a vůbec mě ničím nazaujalo...výběr je na každým ale,už podle vzhledu bych ho nevybral... ale jak říkám, výběr je na každým a nikomu cpát panasonic nechci..

Clarison

post-0-14109608058554_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mirrae24

nj, vzhled není zdaleka všechno. - př. rádia Nakamichi

Navíc ten Clarion je daleko levnější.

Kolik že stojí ten Panasonic? Najdu mu cenově rovnoceného soupeře u Clarionu.

No to mě na designu záleží....super tady je,že si do paměti radia nahraješ vlastní obrázky, videa atd.. atd.. super zpracování, vyjíždění CD atd.. Clarion je rozhodně levnější, ale co se týče designu a zpracování tak si myslím,že se panasonicu nevyrovná... hratelností je to ale asi jako každé jiné dražší radio...teď je cenově okolo 4 500 - 9 000.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...