Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Roleta panoramatické střechy


blaza3

Recommended Posts

caff ja som mal presne to iste.... a zlomili sa mi bocne drziaky a musel som menit celu strechu.... povodne som chcel vymenit iba tie rolety ale ta lista v ktorej to chodi bola poskodena takze mi menili celu strechu a platil som 1850,-EUR pred 2mesiacmi..... pri plateni som skoro plakal ..... sprosta strecha.....

[upravil dne 12/6/09 FoXiKpk]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: FoXiKpk

caff ja som mal presne to iste.... a zlomili sa mi bocne drziaky a musel som menit celu strechu.... povodne som chcel vymenit iba tie rolety ale ta lista v ktorej to chodi bola poskodena takze mi menili celu strechu a platil som 1850,-EUR pred 2mesiacmi..... pri plateni som skoro plakal ..... sprosta strecha.....

[upravil dne 12/6/09 FoXiKpk]

tak to bych tu strechu radeji nechal porad zavrenou,nez abych mel zaplatit takove silene prachy.....:bojim:o

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám něco podobného. Druhý díl rolety mi vyskočil z kolejničky a nechce zapadnout do té správné spodní drážky, tudíž se nezapojí do třetího dílu a tak je to také nepoužitelné :-(( Nevím, co s tím, v servise mi řekli, že 95 procent problémů s roletou znamená nový celý mechanismus za 35 000,-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vidím, že je nás hodně co jim střecha nefunguje:grrTady to frantíci podcenily:grr.Já ji mám taky pořád zataženou a raději jsem si odpojil konektor aby se omylem nestáhla.Už jsem měl sehnanou druhou ale bohužel borec se mi přestal ozývat:grrJinak za 2000 to byla supr cena:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jak se vám, v jaké situaci stalo, že najednou to vypadlo? Někdo říkal, že se mu to stalo když jela střecha dozadu ta za pohybu střechy otočil ovladač do protipohybu a byl průser. Mě střecha funguje, a dávám si bacha, dokud střecha jede, tak do proti pohybu ovladačem nehýbu, vždy v klidu počkám až se střecha zastaví..:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kajvet

jak se vám, v jaké situaci stalo, že najednou to vypadlo? Někdo říkal, že se mu to stalo když jela střecha dozadu ta za pohybu střechy otočil ovladač do protipohybu a byl průser. Mě střecha funguje, a dávám si bacha, dokud střecha jede, tak do proti pohybu ovladačem nehýbu, vždy v klidu počkám až se střecha zastaví..:)

No už jsem ho s tímto nedostatkem koupil, takže to bohužel nevím :-( Jen jsem našel takový silonový bloček s ulomenýma plastovýma pacičkama, tak nevím jestli je chyba pouze v něm nebo je ta lišta špatná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zipík

Já ji bohužel taky koupil stímto nedostatkem:(Já měl vypadlé poslední dva díly.Bohužel můj případ je skřivená kolejnice a tudiž výměna celé střechy a to se mi za ty prachy fakt nechce:grr

A jak si zjistil, že máš skřivenou kolejnici? Nechal sis to v Peugeotu diagnostikovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xplayer5

Původně zaslal: Zipík

Já ji bohužel taky koupil stímto nedostatkem:(Já měl vypadlé poslední dva díly.Bohužel můj případ je skřivená kolejnice a tudiž výměna celé střechy a to se mi za ty prachy fakt nechce:grr

A jak si zjistil, že máš skřivenou kolejnici? Nechal sis to v Peugeotu diagnostikovat?

Měl to rezabrané kamarád co dělá v peugeotu a řekl mi to.Střecha mi zajede povyskakují úchyty a už zpět nezajede:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...