Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

muj pazoutek-začínáme faceliftovat


SV 24

Recommended Posts

Zde Vam chci predstavit sveho pazoutka.Je to 3.0 V6 12v r.v.1991/1992.Vuz byl dovezen roku 2000 z Nemecka do Cech a se 100.000km.Ja ho koupil loni z bazaru kde asi 2 roky stal a se 165.000km.Stav nebyl kdovi jaky,ale cena byla dobra tak sem ho koupil.Na aute se mi asi po 3 mesicich poskodilo lanko spojky takl sem ho musel vymenit.Po asi pul roce se pri predjizdeni ozvalo podfoukle tesneni pod hlavou a ta sranda me stala hodne penez v servise.Ale co bych sve lasce nedopral! :D Za 3/4 roku tam byl tedy druhy olej a po 2 mesecich od teto opravy se mi zacal stracet olej.Pricinou bylo spatne cidlotlaku oleje tak sme daval temer po treti novy olej behem roku :aut Ma prime kit sani a zadni vyfuk bez tlumice :D Katik pujde casem taky ven

[upravil dne 4/6/09 SV 24]

[upravil dne 15/7/10 SV 24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a moturek dostal trosku barvicek aby vse bylo veselejsi.Jinak Ma nove svicky,kabely,olej,olej v prevodovce,novou brzd.kapalinu,novy olej do serva,novou chladici kapalinu,termostat,cidlo tlaku oleje a zminovane tesneni pod hlavou a pretesnene ventilove vika :)

post-0-14109607434324_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jinak na aute nynidelam druhy nater podvozku gumoasfaltem na ochranu a dela se na duplexu.Zadni tlumic uz tam neni a ma pekny zvuk :aut Potom me cekaji nove lanovody aby mi chodila rucni brzda ktera nyni moc dobre nechodi... :papa

[upravil dne 5/6/09 SV 24]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...