Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Audio 306 + Subwoofer v aute - foto


Guest Lubk0

Recommended Posts

Tlumeni vyslo na 1400 Sk respektive na 46,5 Eur.

Do prednich dveri sem horko tezko napchal 5 a pol platu, jenze toho pol platu sem musel dat pric, protoze nesel nasadit tapec ...

Takze 5 paltku na jedny dvere, a 4 platky na veko kufru ... Rozdil je znatelny, a to doslova. Repro hraje o cosi silneji, ale hlavne i ze predu ted sliset basy, co pred tym boli dost slabe...

Co se tyce ceny, mnel sem stesti. Dynamat original sa uz nevyraba. Poznam jedneho chalana, co jich koupil kdyz se predali vyrabat vsechni co byli na prodejne cca 84 kousku. Neco pouzil pro sebe, a nejakych 60 mu ostalo. Prodava mi je po 3.3 Eur za kus.

Oni sou v podstate to iste co platy za 3.30 od Sinus Live. Akurat tie sinusi horsie lepia, a ovela tazsie sa tvaraju, potom sa aj lamu ... Musis ich dobre nahriat... Neviem, s tymito sa pracovalo ovela lepsie, ako so sinusmi.

Ale ked si das namahu, tak so sinusmi to spravis podobne za rovnaky peniz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolik metru ty nepovim. Ty Dynamati maji standardni rozmer, ako Sinus, jen sou cca o 5 max 10 cm sirsi :)

Mam v kufru jeste 5 platku, tak zajtra muzu odmerat :)

Inac je zbytecny to prodrazovat, nejak zvlast uz to pak neznas... Ja se chystam este na jednu pakarnu. Ten chalan co mi to prodava, kupuje nekde ve farbech - lakech nejakou tlumici hmotu, stoji 200 Sk za 2KG. 1 KG na jedni dvere na vnutorny plech (teda na ten vonkajsi co je vidiet s vonku auta :D ) , k tomu kupil nejakou pistoli na nanaseni, stala 300 SK a ma i hadici. Takze normal rozebral auto, a na vnutorny plech nastrikal pomoci male hadice cca 1KG toho sajrajtu. Nechal to cez noc vyschnout, a hotovo...

Na vnutrajsok dal tie dynamati. Robil to na 5 kovom golfe, a to bilo teda neco ... Zacinam nad tym uvazovat take...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: rastacreative

Ludia tu je uz tolko prispevkov ze sa mi hlava tociii, potrebujem nejake repro do peugeota 306 predne poradte neico s malou montaznou hlbkou nech stym nemam problemy.diks

Skus urcite ine vlakno, tu popisujem a rozoberam svoju hudbu, tak se mi sem celkom motas :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Priemer dokelu neviem, ale zajtra mozem odmerat, skatulu som zahodil :D

Ale bol druhy najvecsi, co som v sadach videl. Jedna mala len hrubsi, ale ta mala poistkove puzdro a poistku na 80 A, coz bylo pro mne moc...

Inac foto krabic. Je kurna tazka jak svin :D

[upravil dne 4/7/09 Lubk0]

post-0-14109608050816_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napojene to mohlo byt dnes, ale chci to mit pekne po poradecku.

Zitra novi koberec do kufra, deska na kerou pojede sub, ta taky do koberce, uchyti na nu aby sub necestoval po kufru, navrtat diry do bocnyho plechu a dat do nich samorezky na uchytenie zosiku. Pekne upratat kable, a potom to moze hrat :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak sub je v aute... Nakolko mali dneska vsade zavrete :( tak som este nekupil druhy koberece..

Tak zatial v originale. Sorry za zle foto, je to mobilem, bude lepsi casem.

Ale tlakuje jak svina :D

[upravil dne 5/7/09 Lubk0]

post-0-14109608058045_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...