Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tak fakt slibuju,že je to naposled co píšu o zadní nápravě!!!


jopa1

Recommended Posts

Vyndat Jí byla sranda.Problém byl s tlumiči(horní šroub je fakt pakec),brzdový truky taky nic moc.Aspon mam ted sucho.Oka skoro vypadly zbytek šel špičkou.Jedna strana,to je dvě ložiska a gufero stojí v Plzni 860,-Takže když to shrnu,tak snad jen to napínání tozky stojí za hovno,jinak kdo se nebojí špíny a nemá ruce v prdeli,tak to udělá doma.Tak hoši servisu zdar.Mně to vyšlo i s pivem pro kámoše na 2 litry.Kecám, ještě gumy pod nosníky,jízda pro ně........2500 i s bagetou metrovou...........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jopa1: To,ze sis opravil zad.napravu doma to jsi opravdu dobrej, ale kdyz me ji opravovali v Pribrami, tak mi menili i napravu, protoze hridel napravy pod rameny v loziskach je vyrezla a nerovna. Oni vlastne starou napravu pokovej, nebo ovarej a pak ji nechavaj nekde presne obrousit, aby nova loziska poradne sedela.

vostik: Torzky mi davali na aute a to tak, ze vyheverovali zadek, pak jeden nameril stred kola od lemu blatniku podrzel ho a druhy z protejsi strany tam torzku namlatil kladivem. To same pak opakovali na druhe strane. Neprislo mi to nejak slozite, ale asi na to maji urcite nejaky grif. A to by bylo tak z hruba vse od teoretika.

:) :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hihi, naposledy... :D No tak jen to popiš pořádně, když už ses do toho pustil...

Jinak s těma brzdovýma trubkama, Peugeot je má pěkně blbě udělaný kolem nádrže, tam reznou jak blázen. Takže když se šahá na nápravu, je dobrý vyměnit celý brzd. vedení dozadu. Nebo je aspoň pořádně prohlídnout...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si tu napravu nechal delat v Praze u Patery www.edda.cz. Za cenu 5.500,- Je to dost penez, ale mam na to 1 rok zaruku a je do udelano urcite lepe nez bych to dokazal v domacich podminkach a k tomu jeste na pockani :) Ja bych to mel v garazi aspon tyden a byl bych nadreny jak kun.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no jo... ja bych se na to taky vyprd, kdybych bydlel nekde u Prahy... Jenze na vychodni vyspe republiky je to jako na dalnem vychode - kde nic tu nic :( A kdyz uz tak za nekrestansy balik... :( :( :( :( :( :( :(

Takze me nic jineho nezbyva, nez to delat doma v garage.

Jopa1: jen se neboj a poradne to rozpitvej, at se taky poucime :D (a taky treba naucime)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...