Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna autorádia (406)


ross29

Recommended Posts

tak sem vyměnil pojistku za tu novou a nic se nestalo, otočil sem kličkem, zapnul jakoby radio a nic, absolutní ticho....

tzn že tam dám nový rádio ne? jenže je problem že na tom novym radiu zapojim jen černej a bilej konektor a na ty 3 (žlutej zelenej a modrej) neni místo, místo toho sou tam konektory jako na televizi, levej pravej atd... viz fotka

ea9eecd47f51f4d7-3.jpg

[upravil dne 13/5/09 ross29]

[upravil dne 13/5/09 ross29]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ty tři co na ně není místo jsou na changer, páčku pod volantem a dysplej, o to všecko příjdeš, když vyndáš origo rádio

ty zapojíš jen bílej a černej, mají výřezy tak, že nejdou zaměnit a anténu strčíš do toho hlubokýho úplně na kraji těch kulatjch bílejch a červenejch si nevšímej

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

ty tři co na ně není místo jsou na changer, páčku pod volantem a dysplej, o to všecko příjdeš, když vyndáš origo rádio

ty zapojíš jen bílej a černej, mají výřezy tak, že nejdou zaměnit a anténu strčíš do toho hlubokýho úplně na kraji těch kulatjch bílejch a červenejch si nevšímej

super ok.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JE TO DOMAAAA !!!!!! :super;):roker:potlesk:P:papa

! VIDEO !

super bomba a hrajou 4 repráky tak že spokojenost největší, jo ale nefunguje mi rádio nevim čim to je ta původní anténa má jinej konektor než má nový rádio zdířku ....

jinak velkej dík vám všem bez vás bych to nedal, a docela to je jednoduchý až mě to překvapilo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Super! tak ať slouží, kup si ještě rámeček a redukci na anténu, tu raději zahnutou, nevím kolik je v zadu místa

jinak tady nabízím páčku stěrače s krytem bez díry na ovládání rádia, kdyby si to chtěl výměnit a páčka zbytečně nezavazela

jinak kdyby sis někdy měnil rádio za jiné, projdi si sekci auto hifi pořádně a najdeš tam vlákno, kde je vyřešené jak pomocí origo páčky ovládat některá neorigo rádia

Já si takhle udělal ovládání rádia Sony a je to vážně dobré :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

Super! tak ať slouží, kup si ještě rámeček a redukci na anténu, tu raději zahnutou, nevím kolik je v zadu místa

jinak tady nabízím páčku stěrače s krytem bez díry na ovládání rádia, kdyby si to chtěl výměnit a páčka zbytečně nezavazela

jinak kdyby sis někdy měnil rádio za jiné, projdi si sekci auto hifi pořádně a najdeš tam vlákno, kde je vyřešené jak pomocí origo páčky ovládat některá neorigo rádia

Já si takhle udělal ovládání rádia Sony a je to vážně dobré :D:papa

díky podivam se na to, jinak ta redukce na antenu nevíš kde ji najdu? protože ono jich určitě bude víc :myslim jinak ti ještě jednou moc děkuju, do toho ustí ale stejnak někdy zajedu ( je to blízko Podluží? ) protože ty kabely sou v hroznym stavu....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Stejně si na 85% myslím, že chyba je tam, páč je zřetelně vidět, že oba napájecí drátky (fialovej + bílej) jsou nalámaný!!!

Ty dráty podle mne nejsou přelámaný jen se na ně někdo napojoval těma nacvakávacíma odbočkama a napájel ještě něco extra (neony apod.). Nasvědčujou tomu i ty 2 červený dráty co jsou vidět v díře po rádiu. A po odpojení to dotyčnej nebyl schopen ani oizolovat, aby se to nešluslo a možná díky tomu shořelo origo rádio.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave_k

Stejně si na 85% myslím, že chyba je tam, páč je zřetelně vidět, že oba napájecí drátky (fialovej + bílej) jsou nalámaný!!!

Ty dráty podle mne nejsou přelámaný jen se na ně někdo napojoval těma nacvakávacíma odbočkama a napájel ještě něco extra (neony apod.). Nasvědčujou tomu i ty 2 červený dráty co jsou vidět v díře po rádiu. A po odpojení to dotyčnej nebyl schopen ani oizolovat, aby se to nešluslo a možná díky tomu shořelo origo rádio.

no máš pravdu jako ani jeden drát neni zlomenej jen sou odhalený ty izolace tak asi máš pravdu že se na to někdo napojoval, eště mám dotaz jak se můžu vyvarovat tomu aby mi tohle to rádio taky neshořelo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...