Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

výměna autorádia (406)


ross29

Recommended Posts

Původně zaslal: punkac

Červený??? to bývá většinou napájení! Třeba proto ti to nejde

nemusíš nic schánět, stačí nasvorkovat (rozuměj na původní drát naletovat jiný zdravý) nový drát, udělat takový bypass :roker

aha tak to nepřipadá v mim případě v úvahu, už vidim jak auto skončí v plamenech......a kdybych to chtěl teda vyměnit protože to nový rádio už mám tak potřebuju ten rámeček a ještě co? jak to vlastně zapojim? musim sehnat eště nějaký kabely? a jakou potřebuju anténu? já ten mam ale je nějaká ucvaklá v půlce.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

takk jsem kouknul na zapojení rádia nového modelu

a je to asi takhle bílý drát číslo AH25B přivádí + do rádia po otočení klíčku přes pojistku F25, stálé kladné napští je na fialovém drátu BH10A přes pojistku F10, kostra je M841 zelenožlutý drát, konektor s těmito dráty by měl být označen 8Nr

1) zkontroluj pojistky i tu na rádiu

2) oprav polámané dráty

3) vypoj konektor z rádia a změř napětí proti zemi, na fialovém bude furt, na bílém jen po otočení klíčku

ptal ses, kde podobné dráty seženeš, tak třeba z pc zdroje nebo z nějakého autosvazku z vrakáče

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mno k zapojení jiného rádia bych se uchýlil až po odzkoušení

origo rádia, příjde mi to lepší....

a stejně, jestli ten bílý drát přivádí kladný pól napětí a je zlámaný budeš ho muset opravit stejně, jinak ti nové rádio nepojede!

Origo rádio má zpravidla tři konektory, jeden je napájení, druhej je dysplej a páčka pod volantem a třetí je vývod k reprákům

K neorigu rádiu budeš potřebovat rámeček na rádio, přechodku pro repro a napájení a stejně budeš muset aspoň trochu letovat :D

Odkud si třeba bych Ti pomohl

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

mno k zapojení jiného rádia bych se uchýlil až po odzkoušení

origo rádia, příjde mi to lepší....

a stejně, jestli ten bílý drát přivádí kladný pól napětí a je zlámaný budeš ho muset opravit stejně, jinak ti nové rádio nepojede!

Origo rádio má zpravidla tři konektory, jeden je napájení, druhej je dysplej a páčka pod volantem a třetí je vývod k reprákům

K neorigu rádiu budeš potřebovat rámeček na rádio, přechodku pro repro a napájení a stejně budeš muset aspoň trochu letovat :D

Odkud si třeba bych Ti pomohl

.sem z prahy...jižní město...

..tak že ted mám dvě rádia to je paráda, jako pozapojovat bych to možná zvládl ale prostě letování to nevim jak...

ea9eecd47f51f4d7-3.jpg

[upravil dne 13/5/09 ross29]

[upravil dne 13/5/09 ross29]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

takk jsem kouknul na zapojení rádia nového modelu

a je to asi takhle bílý drát číslo AH25B přivádí + do rádia po otočení klíčku přes pojistku F25, stálé kladné napští je na fialovém drátu BH10A přes pojistku F10, kostra je M841 zelenožlutý drát, konektor s těmito dráty by měl být označen 8Nr

1) zkontroluj pojistky i tu na rádiu

2) oprav polámané dráty

3) vypoj konektor z rádia a změř napětí proti zemi, na fialovém bude furt, na bílém jen po otočení klíčku

ptal ses, kde podobné dráty seženeš, tak třeba z pc zdroje nebo z nějakého autosvazku z vrakáče

ok díky moc ale to nedám já myslel že to bude v pohodě odpojim a zapojim ale změř napětí proti zemi...kladné napětí...oprav dráty....to bych dělal fakt poprvý a to auto chci mít pojizdný :) nevíš prosim tě kolik si tak v servisu účtujou za výměnu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ozzy1956

že vám do toho skáču :blablabla--když neumíš napájet kabel--nebude lepší to dát odborníkům???

je to levnější než shořený vrak :myslim

to bych udělal hned jako první kdybych měl peníze....proto sem si koupil rádio za 600 dočasně, nemám na servis za X tisíc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sem byl v autoservisu ted a prej to tam přede mnou řešili taky a museli ho poslat pryč, je to prej strašně složitý, potřebuju sehnat nějaký přechodky, je jich moc různejch druhů a von neví kerá mi tam bude pasovat, cena za jednu je 700 + práce odhadem 500.....tak že jako když už ani v autoservisu nejsou schopný vyměnit autorádio tak co mám dělat? :(:(:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ross29

tak sem byl v autoservisu ted a prej to tam přede mnou řešili taky a museli ho poslat pryč, je to prej strašně složitý, potřebuju sehnat nějaký přechodky, je jich moc různejch druhů a von neví kerá mi tam bude pasovat, cena za jednu je 700 + práce odhadem 500.....tak že jako když už ani v autoservisu nejsou schopný vyměnit autorádio tak co mám dělat? :(:(:(

vyfot jaký tam máš konektory když to odpojíš z rádia dej sem fotku a já se na to kouknu
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ross29

fotky

tak tady to je....

[upravil dne 13/5/09 ross29]

tak na tom nic neni je to jednoduchý...vycvakni to z toho to snad zvládneš..vycvakni ten černej a bílej konektor a cvakni to do toho novýho rádia...to nad tím bílím konektorem tak to je na ovládání rádia a to ti fungovat nebude takže to normálně přestříhni a je to
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak na fotce nového rádia jsou normální ISO konektory, redukce se dá koupit v autopotřebách do 100 Kč, nicméně bych původní rádio nezatracoval a jestli chceš pomoct, tak si udělej v pátek po poledni výlet do Ústí nad Labem (už budu vzhůru po noční) a změřím Ti to a zapojím, když neseženeš tu redukci tak stačí obyč ISO konektory a přeletuju ti to na tvrdo když nepůjde zprovoznit origo rádio ... napiš mi U2U jestli chceš.....

jseš rychlej s fotkama....

takže mírná oprava ....

Jak píše kolega vycvakni dva větší spodní konektory a dej do nového rádia, dle manuálu k němu

Tam co je hodně drátů (prostřední konektor) jsou vývody k repro a ten spodní je napájení... Stejně si na 85% myslím, že chyba je tam, páč je zřetelně vidět, že oba napájecí drátky (fialovej + bílej) jsou nalámaný!!!

fakt to nech někoho změřit a uvidíš, že závada se jen dělá složitou

btw: do servisu co neumí zapojit rádio bych nejezdil ani náhodou a ty kecy, že to je móóóc složitý.... Co uměj? Vyměnit olej? Těžko..... :D

[upravil dne 13/5/09 punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: punkac

Tak na fotce nového rádia jsou normální ISO konektory, redukce se dá koupit v autopotřebách do 100 Kč, nicméně bych původní rádio nezatracoval a jestli chceš pomoct, tak si udělej v pátek po poledni výlet do Ústí nad Labem (už budu vzhůru po noční) a změřím Ti to a zapojím, když neseženeš tu redukci tak stačí obyč ISO konektory a přeletuju ti to na tvrdo když nepůjde zprovoznit origo rádio ... napiš mi U2U jestli chceš.....

redukci vubec nepotřebuje normálně at to vytáhne ze starýho a vsune do novýho taky jsem to tak dělal a pohoda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ross29

panebože :bojim tak jak to mam teda udělat? to že to jen přehodim zní až moc jednoduše, neshoří mi auto? :bojim

hale do toho novýho rádia dej pojistku a ta to dyštak vyhodí ta pojistka je na stejným místě jako u toho starýho a vycvakni ty konektory z troho starýho a cvakni to do novýho takle jsem to udělal taky a hraje to v pohodě ale dej do toho novýho tu pojistku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...