Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

206 1.4 benzin - chcipani pri nastartovani


LK7R

Recommended Posts

Chtel jsem se optat zda nekdo nema stejnej problem. Pri nastartovani 206 1.4 za tepleho motoru auto normalne nastartuje ale jak po otoceni klicku vylitnou otacky tak cca k 2000 a pomalu padaj zpatky na svejch 800 tak se proste na 800 nezastavi a normalne pokracujou smerem dal k nule a chciiiip. zatim mi to udelalo asi 4x ale pokazdy za tepleho motoru a vzdy jen jednou. Jakmile nastartuju podruhe tak vsechno jede v pohode. Nedela to providelne ale vylozene jednou za cas. Co to muze byt? Zeby benzinova pumpa? Kazdopadne jedu za 500km na velikou prohlidku (30000km)takze bych to dal prohlidnout, ale zajimalo by me co by to mohlo bejt.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Mám 306tku s 1,4 a dela mi to zas pri rozjezdech ... proste se rozjizdim motor zvadne a kdyz rychle vyslapnu spojku klesne pod volnobezne otacky(cca 400-500) ale nechcipne. Po sekunde vyleti na 2000 a klesne na volnobezne otacky...

Chyba je v ridici jednotce , teda v jejim programu(verze A). Je nejaka nova verze programu(verze B), ktera vice zere a tohle by nemela delat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...