Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připomínka k orienťáku


Dundee

Recommended Posts

dobra uznavam , otazka nebyla položena zcela štastně , ovšem zajímave je že 75% učastniku odpovedelo tak jak jsem požadoval .:D:D:D

ad uznana odpoved malolista - pokud jsem ji nechtene na parkovisti uznal tak ji v zapeti adelka s mirasem neuznali , na recepci to po mne jeste kontrolovali , vzhledem k memu stavu mě nechali orientak hodnotit jen proto ze jsem se u toho skvele bavil :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

petr: to ze 75 procent ucastniku odpovida stejne jako ty neznamena, ze je to spravna odpoved :-)

viz hned dalsi otazka o jistem programu MMR :D fotku mame :D:D:bacha:bacha

ale i tak se nam to moc libilo, pekna krajina, hezke silnicky, jen to slunicko nejak palilo :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

no spravnou odpoved napsala pulka ucastniku , pak jsem se dozvedel ze pulka z te pulky si to bud tipla nebo nasli neco ocem si mysleli ze je to ono a tak napsali co videli a to byli dva lvi :D

jinak mě šlo o počet psů kteří hlídají peugeoty v arealu koncesionaře Peugeot v Mělníce :D

Mě tam ještě mechanik upozornil na bouli na pneumatice a na skutečnost , že mám nějaká - ne gétéíčková ramena. makali i v sobotu o stopéro !!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Dundee , pokud si četl itinerář pořádně tak bys pochopil že se s tebou počítalo jako s učastnikem orientaku :D proto si nic vědět předem nemohl .

...

mimochodem pozval si kazdeho aspon na kafe nebo jsi byl lakomej hostitel ?:D:D:D

Tohle bych si dovolil reklamovat - požadoval jsem u Dundeeho občerstvení (jak bylo samozřejmě řečeno na startu :D ), ale místo toho mi nabídl, že na mě pošle Ritu.

Tak jsem radši skočil do auta a řekl Vixovi \"Trhej! ...asfalt\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Jo, nápis jste měli na okně suprovej:D:D Pro ty kdo nebyli na srazu- Plním Euro -7, Bursíkovi navzdory :D:D:D:D Možná má někdo fotku, my se s Hurvajzem málem umlátili smíchy :D:D

Doufám že to je nafocený, protože tu podstatnou část - první řádek - Vix hned smazal (styděl se :D ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

Zejtra (pokud nebude pršet) tak to ráno blejsknu ;)

Jinak, Marcel má fotku Křápoly focenou v zářezu, ta by mohla být publikovatelná ;)

Jo, ta fotka je publikovatelná, ale já tím vším myslím to, že na parkovišti u startu někdo fotil to zadní okno i s tím horním řádkem - ten jsi před startem nebo krátce po něm smazal (což trochu chápu...).

Já to nafocený nemám, někdo to fotil na parkovišti. Nevím kdo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

A ten někdo to nebude publikovat, že ? :bacha

Teď s těmi nápisy (ovšem bez jmen) budu jezdit do prvního deště nebo než se, resp. někdo mi to, nesmaže, chvíli po Budějkách ;)

Evidentně se ti můj nápad nelíbil. :D

Takže budu slavnej i v Budějovicích? :super

[upravil dne 3/5/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vix

A ten někdo to nebude publikovat, že ? :bacha

Ten někdo šel včera po večerníčku totálně groggy spát, takže to čte až ráno, ale samozřejmě velmi rád jakoukoliv kompromitující fotku zveřejní :P

[upravil dne 4/5/09 MirasCC]

post-0-14109606672783_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MirasCC

Původně zaslal: vix

A ten někdo to nebude publikovat, že ? :bacha

Ten někdo šel včera po večerníčku totálně groggy spát, takže to čte až ráno, ale samozřejmě velmi rád jakoukoliv kompromitující fotku zveřejní :P

[upravil dne 4/5/09 MirasCC]

Super Mirasi... :D

Vix bude mít radost... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Jakej lev ve znaku Mělníka?? Že bych jel jinej orienťák? :myslim

Radek Hurvajz no ono to bylo napsáno tak všelijak záhadně,že se to dalo pochopit i takhle-kolik je lvů ve znaku města mělník...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...