Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Připomínka k orienťáku


Dundee

Recommended Posts

Jako neúčastník srazu, ale jako součást orienťáku si dovolím jednu (resp. dvě) připomínku.

1. To, že jsem se stal jedním z bodů orienťáku mi nijak nevadí, jen jsem o tom mohl být alespoň před jeho započetím informován;) Tuto informaci jsem se dozvěděl až po několika telefonátech členů a účastníků závodu... Ale zbytku jsem to trochu ulehčil jako satisfakci:D

2. Benzínka v Byšicích není TPC, ale TransCentrumPakandl;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dundee , pokud si četl itinerář pořádně tak bys pochopil že se s tebou počítalo jako s učastnikem orientaku :D proto si nic vědět předem nemohl .

ad TCP , to byla šifra , puvodně jsem chtel napsat TCPA abych byl stylovej , ale bal jsem se aby nekdo nevyrazil hledat restauračku do Kolina .:D takže jsem ponechal jen TPC ale i tak to zaregistrovala jen pulka ucastniku , nebo spis na to upozornila v itinerari , kazdopadne me tamsli jen o tu restauraci a nasli to vsichni:aut

mimochodem pozval si kazdeho aspon na kafe nebo jsi byl lakomej hostitel ?:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no spravnou odpoved napsala pulka ucastniku , pak jsem se dozvedel ze pulka z te pulky si to bud tipla nebo nasli neco ocem si mysleli ze je to ono a tak napsali co videli a to byli dva lvi :D

jinak mě šlo o počet psů kteří hlídají peugeoty v arealu koncesionaře Peugeot v Mělníce :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

maly uvod do biologie :

existuje lipa malolista (Tilia cordata), ktera ma male listy.

dale lipa velkolista (Tilia platyphyllos), ktera ma velke listy.

Jeste by se mozna nekde nasla Tilia vulgaris (to je lipa obecna).

O lipe mÁlolisté a mnoholisté není nikde ani zminka :P:P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

kdepak Dane, ted jsi mel vysvetlit, jak je to mozny, zes orientak nejel :D

Měl jsem totálně zasekanej víkend:D Třeba dneska jsem ráno trochu rozřezal kastli ze 406ky a pak jsme stvořili (s tchánovcema) pískoviště pro Páťu, připravili podloží a ustavili bazén a k tomu jako třešničku postavili ten jednoduchej altánek z igelitu:D No a přitom jsem zvládl šest piv:D

Pátek a sobota se nesly v podobnym duchu, jen na jiných místech;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

rada bych upozornila pana Petram ze pokud je neco male, rozhodne to nemusi nutne znamenat, ze je toho malo! tyto dve charakteristiky na sobe casto byvaji nezavisle, pokud se ovsem nejedna o prostorovy problem - pokud je neco male, vejde se tam toho vetsinou vic, nez je-li to vetsi a prostor je stejny!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...