Sign in to follow this  
Followers 0
Guest JR

prodam SW tubu

20 posts in this topic

Prodam SW tubu Magnat Killer Bull 300X. 30 cm reprak 280 sin / 560W max. pul roku stara 100% stav. Cena 3000,- normalne na krame je MOC 5500,-

email: jr@mail.cz

Tak v patek uz jde z baraku a do kufru jde jde peknej Rodek

2002-10-06-23-10-30_383.jpg

Sice se mi tam nevejde, kvuli ty dvojity podlaze, ale to budeme muset nejak vyresit. :D

No ty vole to je fakt nerez. Uz tam je a je to dost brutalni. Proste mi vcera hucela v hlave jeste tri hodiny po tom, co jsem vylez z auta :D

No tak to si rád poslechnu.Vobčas je potřeba si tu škebli vypláchnout.Až se JR uvidíme (a doufám že brzy) musíš mě trochu naočkovat. :D

Merkurek: Do 405 se ti toho vejde, vzdyt to ma kufr jako krava, ale do sedanu bych dal radeji nejakej bandpass. Zkousel jsem nejakej dvoucivkovej bandpass od Velocity a hralo to nadherne. Cena novyho cca 9000 :(

To je zajimava informace, ze chces davat do kufru sedana bandpass, muzes to prosim te nejak zduvodnit?

merkurek: ty ceny bych se nebal, tak si koupis nejakej dobrej reprak a krabici si nechas postavit

Je to proste vyzkouseny :D Hlavne jde o to, ze bandpass je takovej docela hucak a do sedanu musis pocitat s tim, ze mas oddelenej kufr od vnitrniho prostoru kabiny. Ve svy podstate tam muzes dat klidne i uzavrenou ozvucnici nebo bassreflex, ale bandpass hraje asi nejlip. Kouknete na tyhle Hertze http://www.serviselektro.cz/cz/katalogy/audison/subwofery%20A.htm jsou fakt dobry. Samotnej reprak se da sehnat za velmi peknej peniz a ukazku stavby najdete na http://www.autotuning.cz/jaknato/subwoofer/subwoofer.htm mozna nekde najdu i presnej planek toho boxu.

[Editováno 10/14/02 JR]

Vsechna moje muziku uz je zase prodana.

Ten SW rodek byl dvoucivkovej 30cm basak 2*150 W RMS, 3 Ohmy na civku.

Cabrio: A kolik do toho chces investovat? Asi bych ti doporucil nejakou SW tubu.

Znas to chudej student takze za co nejmensi prachy co nejlepsi hudbu.Ja bych tam dal asi taky nejakou tubu

Ted o zadny nevim, ale zajed si do Elma na Kodanskou 55 a promluv si tam s tim chlapkem. Ma pekny veci za slusny ceny.