Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

604ky v Mělníku


Ota

Recommended Posts

Ota: Říkal jsem mu totéž co mi říkal Opron, co by šlo použít. Ale vidím problém v tom, aby tam pak nebyl moc velký tlak - třeba kvůli tomu měla Driverova sestřenice takový vysoký otáčky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mno - co já vím, tak se na Mělník chystá ještě 1 ks 604ky, kterou nikdo z Vás (myslím tím Otu, Marcela, Drivera a Řebíka) neviděl - viděli jí jen Ti, kteří byli na posledním Džbáně (aspoň se teda majitel holedbal, že se minimálně na jeden den dostaví).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Mno - co já vím, tak se na Mělník chystá ještě 1 ks 604ky, kterou nikdo z Vás (myslím tím Otu, Marcela, Drivera a Řebíka) neviděl - viděli jí jen Ti, kteří byli na posledním Džbáně (aspoň se teda majitel holedbal, že se minimálně na jeden den dostaví).

To tipuji na tu dieselovou, myslím že červenou na alu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Driver

Myslíš tu z Ústí? To je taky pojízdnej exemplář...

Tu myslím, ale už asi není u Ústí ale u Pardubic.

Původně zaslal: Driver

Akorát domlouvám tu pumpu, ale kdyby náhodou i s novou pumpou auto trucovalo tak značky můžu zapůjčit... ;)

Ty máš ale ošklivý značky... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
Původně zaslal: Kropi

A co ten Šebetov v červenci? Mi Marcel psal, abych přijel.

Tak jsem si řikal, že bych i přijel :-)

Teda pokud budeme se strojem schopni,

páč vodní pumpa furt neni.

Přijeď, ale já tam 604 nepojedu. By mě sežrala... Kór když mi nefunguje palivoměr. :)

Ti budu dělat \"Safety car\" či \"Service car\" či jak se tomu říká :D

To už je druhá vodní pumpa...

Jsem čekal že se tu na klubu nějak představíš... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jsem se zrovna podíval na mapu... :D

Je to docela dálka, no, ale pokud zamávám se zkouškama, tak bych se tímhle mohl odměnit. Ještě uvidíme. Zatim narážím na problémy se vším na co šahnu od vodní pumpy až po čudlíky na tapecírunky, který nepasujou z \"normálních\" aut. Dextronu je tam dvojnásobek, než co tam patří a tachometr nejde vynulovat. Jsou to ptákovinky, ale všechno to chvilku trvá.

No už jsme se s tatíkem projeli, je to docela slušný svezení. Sice žádnej trhač asfaltu, ale takovej přívětivej kočárek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kropi

No, tak jsem se zrovna podíval na mapu... :D

Je to docela dálka, no, ale pokud zamávám se zkouškama, tak bych se tímhle mohl odměnit. Ještě uvidíme. Zatim narážím na problémy se vším na co šahnu od vodní pumpy až po čudlíky na tapecírunky, který nepasujou z \"normálních\" aut. Dextronu je tam dvojnásobek, než co tam patří a tachometr nejde vynulovat. Jsou to ptákovinky, ale všechno to chvilku trvá.

No už jsme se s tatíkem projeli, je to docela slušný svezení. Sice žádnej trhač asfaltu, ale takovej přívětivej kočárek.

Jo je to asi 200 Km, ale je to pohodová cesta. Klídek a až na Kolín, který znáš, moc kolony nejsou.

Čudlíky?

Teď to nějak nechápu - ty tam zkoušíš tapecírunky z jiných aut?

Na ten tachometr se vykašli - na 505 jsem to měl rozdělaný a šel mi vynulovat, po smontování už ne... Leda to namazat hodně dobrým mazivem.

A Vaše bejvalka byla snad trhač asfaltu?

[upravil dne 8/6/2009 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...