Sign in to follow this  
Followers 0
Stanislav Krotil

pojistky

2 posts in this topic

Nemáte někdo tušení, co je všechno napojený na 10ku pojistku osvětlení budíků,pípáku na rozsvícená světla, Je to na 405GRD r.1992 stará palubka. A ještě něco, vymontoval jsem baterii a po dobití( asi tak po15 hodinách) jsem ji namontoval zpět, tak mi nehrálo rádio( musel jsem ho odpojit z konektoru a zase zapojit aby hrálo) a praská mi od té doby již zmiňovaná pojiska. Díky všem za rady. :(

Aspoň něco:

10 pojistka: některé příslušenství, vyhřívání zadního okna, elektrické ovládání předních/zadních oken, střešní okno, osvětlení hodin....

ale rádio by podle oficiální příručky ;) mělo bejt na 9. pojistce.... a to že praská bych viděl na zkrat s kostrou....

9. pojistka: 5 A

10. pojistka: 15 A ...

no a když to bude praskat furt, tak holt metodou postupného zapínání jednotlivých věcí....

no, je možný, že to autorádio je skutečně připojený na 10. pojistku. Zkontroluj, jak se uzemnění autorádia dotýká (resp. nedotýká) kostry... a to s tím odpojením je možný, některý autorádia se zblázněj.... zbytek elektriky kterej tam zůstal po odpojení (nabitý kondíky) může tohle způsobit...

[Editováno 10/6/02 Ondra]