Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Moje 309D - \"GTI\"


Honza309D

Recommended Posts

Tak jsem se rozhodl si tu taky založit vlákno s povídáním a vývojem své 309. Je to rok výroby 91, motor 2.0D - 1905 ccm.

Původně jsem jen hledal nějaké překlenovací auto na popojíždění do práce, doplatil jsem leasing na své normální vozítko, tak šlo do bazaru s tím, že až se prodá, tak se peníze použijí na akontaci něčeho novějšího. Potřeboval jsem ale zatím něčím jezdit, a na aukru se mi povedlo za mrzký peníz vydražit tuhle 309. Víceméně jsem šel pouze po co nejlevnějším autě, které vydrží nějaké dva-tři měsíce, ale při první návštěvě servisu jsem se dozvěděl, že pežútek má nově dělané přední brzdy, nový chladič a hlavně motor na najeté km (230kkm) v perfektní kondici, bylo rozhodnuto, že už doma zústane. Postupem času jsem si na něj nejen zvykl (je pravda oproti volvu o dost menší, ale skvěle se ovládá, všude celkem bez problémů zaparkuju, a hlavně oproti turbobenzínovému dvěstěkoňovému pětiválci jezdím zadarmo:super

No a pak už jsem jenom našel tyhle stránky a bylo rozhodnuto. Postupem času se vše opraví, popřípadě vymění za nové, nebo bezvadné. Další myšlenka která následovala po přečtení pár zdejších příspěvků byla nasnadě - vzhledově se mi líbí GTI, takže z mého vozu se stane první (aspoň zde jsem se o jiném zatím nedočetl) GTIčko, které bude jezdit na naftu:potlesk

No a pokud se mi ho podaří dostat do stavu který mám v hlavě, tak v daleké budocnousti bych chtěl implantovat motor HDI

[upravil dne 1/4/09 Honza309D]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No a před měsícem jsem si dovezl na léto 15\" Speedline, předevčírem jsem si od milhause přivezl GTI nárazník, který ale čeká malá renovace a lakování do bíla, dnes si jedu na poštu vyzvednout středový tunel, zítra si jedu pro \"půl\" GTI - interiér, křídlo,boční lišty, centrál na dálku, atd.

Pokud vše stihnu do konce týdne, postup prací nafotím a doplním.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Sorry, úplně jsem na to zapoměl. Je to obyč M6, akorat ty přední maj dost mělký zapuštění. Do zadních děr šli našroubovat celý šrouby asi 1cm dlouhy, do předních děr jsem udělal šteft, který jsem chytil ke křídlu a ke dveřím jsem to uchytil matkou. Taky mi tam jeden šroub chyběl. Už to mám všechno na autě, jen jsem to nestihl nafotit a dát na web.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

díky!:super potřebuju do toho křídla, co jsem urval na vrakáči zalít závity.....a potom jen sundat to uni křídlo + ten spojler na hraně 5-tých dveří,zakitovat a stříknout:blablabla.....a příjde tam origo:aut.....jsem zvědavej na fotky, co jsi s tím provedl:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fotky budou až za 14 dní až se vrátím domů, doufám, že i s něčím dalším novým. Zatím mám přestrojený interiér, křídlo, ten reflexní panel od 309GT a přezul jsem na Speedliny. Včera jsem na mobile našel jedno GTI, který až na zrcátka vypadá přibližně tak jak to chci udělat já. Musim mastit do Stuttgartu, ozvu se až se zase dostanu do Rotru na net:papa

[upravil dne 11/4/09 Honza309D]

post-0-14109605871424_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...