Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

přední náprava 205


jansali

Recommended Posts

Na P205D jsou vyměněná přední ramena koupená v replice a po ujetí 20.000 km se opět ozývají rány jako to dělalo před výměnou. Přece není možné aby to po tak krátké době znova začalo bouchat. Pokud se to bude muset měnit tak jestli nebude lepší koupit originální ramena? Poraďte, jestli máte někdo nějaké zkušenosti s tímhle problémem. Dík Honza.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ono to rameno z nahrazky prd vydrzi - taky jsem je kupoval kdysi a menil jsem to asi 3x (pravsa ujelo se na nich asi 130tisic, ale stejne to prd vydrzi......)

Urcite doporucuju originaly nebo aspon nejake z vrakace - tam se daji poridit nekdy i paradni kousky za polovicni cenu... ne-li jeste levneji

:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

309 má podobná ramena-ale nikdy mi rameno nebouchalo-musel sem je měnit, protože nic nevydrží-z vrakoviště ,ale rozhodně ne, :mad:Kulový čep se nymačká, a po čase to nějak divně plave.Furt sem běhal na gometrii a tam na mě koukali jako na blázna. Z replik skusit sehnat někoho dko ručí "prvovírobu". Když sem utrhl silenblok tak ždy jen ten u podběhu.Projevovalo se to při jízdě po dálnici mírná zatáčka a nejdnou auto uhlo jako nakopnuté. ted· by to byla asi smrt :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 10 měsíců později...

Zdravím, taky jsem zjistil, že v některých momentech mě kolo jaksi klepe (tlumeně) při větší rychlosti se vibrace projeví i v řízení. Taky to klepe při brždění a v zatáčkách. Z předešlých přízpěvků jsem přesně nezjistil, jestli je to stejný problém. Myslím, že to můžou být čepy či ložiska. , ale nevím. Nesetkal se někdo s něčím podobným ?

hoj

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmm... tak jsem byl u mechanika a pověděl smutnou zprávu, že motor má už po sezoně a nemá cenu do něj investovat, tudíž budu jezdit, dokud se můj dědeček 205 nerozpade :-)). Jinak to klepání bylo způsobenu kloubem, takže klasika. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...