Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

servisni hlasic


karelsvoboda

Recommended Posts

Nedavno jsem koupil peugeot 306xr 1,6. Pred nastartovanim vzdy digitalni ukazatel hlasil, ze do servisni prohlidky zbyva 4000km a dnes rano najednou ukazal "-0" a ted mi porad sviti ten klic. Co se mohlo stat? Je nutne jet do servisu na diagnostiku? A kolik takova prohlidka stoji? Muze tam byt nejaka zavada?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

S tím budeš muset jedině do servisu. napojí Tě na PC a měli by to opravit. U benzínu je kontrola každých 30 tisíc, takže by Ti to mělo odečítat (pokud jsi tam měl 4000 do kontroly, pak bys měl mít najeto 26,56 apod. tisíc). Občas to blbne, zvláště pokud se v tom š?oural neuměl bez servisního zázemí a nastavil tam chybné parametry. Kolik to bude stát nevím, ale bohužel Ti moc jiných možností nezbývá.

Pokud Ti tam ale najednou naskočila ze 4 tisíc nula, pak tam může být nějaká závada, která není jinak signalizovaná. Tak bych radši zamířil rychle do servisu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítej to podle hodin, určitě si řeknou o hodinu na kontrolu (sazba podle servisu cca 400-500/hod), pokud tam na něco přijdou, tak víc, težko říct.

Rozhodně se ale nesvěřuj s opravou neznačkovému servisu, u elektroniky tohoto typu se nedá nic dělat, člověk s tím musí počítat, že čím víc má elektronické auto, tím víc ho to bude stát.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já jsem jednou omylem vynuloval servisní kontrolu a to tak, alespoň doufám, že jsem podržel nulování a přitom otočil klíčkem do druhé polohy, po pár vteřinách mi naskočilo 30 000 do další kontroly. Tak bych to možná zkusil, co to udělá.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...