Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 309 GL 1.4 47kW(65PS) - nová kola na léto


N3R3Z

Recommended Posts

Tak jsem se konečně odhodlal k nafocení nějakých reprezentativních fotek mé 309. Koupil jsem ji 16.12.2008, najetých měla jen něco málo přes 184 000 km. Je to ročník 1991, objem 1.4 (1360 cm3) 47kW(65PS), karbec s manuálním sytičem. Předchozí majitel byl asi vášnivý elektrikář a vyznavatel elektrikářské pásky. Zato něco jako pájka mu asi nic neříkalo. O auto se asi moc nestaral, takže hned od začátku bylo co zlepšovat. Proběhlo pár oprav a úprav jako např: nové tlumiče 5. dveří, nové přetěsnění karbecu, oprava podtlaku a sání, výměna alternátoru a indukčky, dále montáž GTIčkovejch budíků (až budu měnit olej, tak budu mít i kompletně funkčí všechny budíky), přibylo lepší ozvučení, a to Blaupunkt GTx 542 (vepředu) a Hertz ECX 690 New (vzadu). K tomu autorádio Alpine CDE-102Ri. Potom se mi povedlo sehnat i přední GTi nárazník, takže velká radost. Dále přibyly přední GTi sedačky, středový tunel, digi hodiny... prostě taková vzhledová přestavba na GTi. Ještě mě čeká nový levý zadní blatník (ještě než jsem auto koupil, tak do toho místa narazdil divočák, takže je to takový pomuchlaný), sehnal jsem přídlo, které musí do laku. To je asi vše, pokud si na něco ještě vzpomenu, tak doplním.

[upravil dne 19/8/10 N3R3Z]

post-0-14109605173235_thumb.jpg

[upravil dne 27/10/10 17:33 N3R3Z]

[upravil dne 27/10/10 17:34 N3R3Z]

[upravil dne 17/11/10 15:02 N3R3Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Sehnat funkční dvířka kastlíku na 309ku NEW model není nic jednoduchého - rády se lámou packy zámků

jo sám mám doma jedny, co sou olámané uplně všude :D, ale právě jsem v kontaktu s jedním člověkem co rozprodává 309 na díly a kastlík má jak novej... nic neulomenýho. Takže pokud se mu povede bez nějakých následků vymontovat tak budu mít zase funkční dvířka :)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak musel jsem vyvést kabel pro otáčkoměr (z řídící jednotky) a pak jsem si musel sehnat čidlo na tlak a teplotu oleje, plus k tomu tlaku oleje si nechat u zámečníka vyrobit redukci... jinak pak jen natáhneš dráty z těch čidel a jede to OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kastlík jsem vyřešil tak, že mi křuply nervy a dvířka jsem urval a hodil na nějakým odpočívadle do pole... v 309 není kam co dát, tak blbě vyřešený odkládací prostory neměl ani žigul, takže jsem to vyřešil po svým... foto dám jak to dodělám, ale napovím, že ze schránky bude odkládací polička. Totiž ten pokus o poličku na vršku palubky proti spolujezdci je úplně na nic, ještě se mi nepovedlo, že bych odněkud přijel a leželo tam to co jsem tam položil, je prostě málo hluboká a všechno odtud vypadá, asi je to jen pro starý pány, kteří jedou natolik pomalu, že odtud nic nevypadne.......

Jinak pro autora: buď ty červený linky vyhoď ze zadního nárazníku, nebo je dej kolem celýho auta tak jak to má bejt bude to mnohem hezčí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...