Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poděkování za perfektní organizaci Péťovi a Radkovi


Recommended Posts

Ma smysl se vyjadrovat k motokaram a k lidem co kolem nich behali ?

Jak nam bylo receno \" Je to váš Boj \"

ale abych jen nehanil , trat jako celek byla velice pekne navrzena , sice vice rychla nez technicka ale me se moc libila .

Motokary meli sve nejlepsi uz davno zasebou , ale pokud meli dobre pneumatiky a nejakou kompresi tak jeli i pod minuty , rekord byl 58s, prumer kolem 1,15s , nejrychlejsi byla 9 (kdyz jela) 13 , 6 a 10 mela spatne pneu jinak by byli rychlejsi.

Pro me to byla dobra zabava a odreagovani , ale uz bych tam asi nejel i kdyz za cenu 700kc na hodinu + noclech zdarma by me to i lakalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

barenst: Souhlas s tratí, bylo to pěkně udělané s maximálním využitím prostoru. Jen by bodlo ve večerních hodinách lepší osvícení. Neumím si představit, jak bychom tam jezdili po té 18:00

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky se připojuji k velkým díkům organizátorům za super sraz. Dlouho jsem na žádnym srazu nebyl, ale tenhle mi to bohatě vynahradil. Pobavil jsem se tak, jako už dlouho ne a to i díky všem ostatním, co na srazu byli. Jarajardovi děkuju za odvoz na sraz. Bez něho bych si to s vámi všemi neužil. Díky moc!!! :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

I my se (trochu opožděně) připojujeme k poděkování za organizaci srazu (Peta, Radek Hurvajz, Medvěd).

Ubytko bylo fajnový.

Jídlo (hlavně v sobotu večer) bylo fajnový.

Obsluha fajnová.

Motokárová dráha fajnová (jenom motokáry by potřebovaly sem tam nějakou tu péči mechanika ;)).

Talkže díky vám za příjemně strávený weekend :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

c) toto zimní klouzání je prvním srazem, kde opravdu mohlo dojít k velice vážnému karambolu (účastníci vědí) a i když mě momentálně vůbec nenapadá jak, tak se bude vymyslet nějaká cesta, jak takové situace předem vyloučit. Tentokrát se naštěstí nic nestalo (až na šok zúčastněných), ale kdyby došlo ke zničení auta či nedej bože k nějakým zraněním, asi by to ve většině nechalo velký šrám a dnes by ta vlákna kolem srazu byla podstatně odlišná.

Méďo, osobně si myslim, že to je věc, která se nadá ovlivnit... Prostě se někdy něcop podobného stát může a jak píšeš, je klika, že se nestalo nic vážnýho a skončilo to tak, jak skončilo. Každopádně jak jsem psal - nijak to ovnlivnit nelze, protože i když třeba napíšeš do itineráře místa, kam se výslovně nesmí, tak najdeš \"nadšence\", kteří tam pojedou. Shrnul bych to do jedný věty, že orienťák jede každý sám za sebe a na svou zodpovědnost. A nám, jakožto organizátorům srazů, nebo členům vedení nebude zbývat, než doufat, že se nikdy nikomu nic během OZ nestane ...

Ale stejně si myslim, že když nasčítám veškeré KM, které se všemy auty najely za celou dobu srazů, tak je hodně dobrý, že se snikdy nic nestalo ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Ale stejně si myslim, že když nasčítám veškeré KM, které se všemy auty najely za celou dobu srazů, tak je hodně dobrý, že se snikdy nic nestalo ...

To myslíš jako celkově? Co Mašinka? To nebylo během orientační soutěže...

A to jako někdo jel nějakou polní cestou a chytil ledovku či závěj jo? Nějak jsem totiž o tom moc neslyšel. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

A to jako někdo jel nějakou polní cestou a chytil ledovku či závěj jo? Nějak jsem totiž o tom moc neslyšel. :myslim

No, ledovku na 16% klesání, dopadlo to naštětí dobře, když koukneš na Marlinovi fotky tak je to dobře vidět, auto skončilo na louce kousek od železniční trati

[upravil dne 18/2/09 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: aka

Masinka teda byl pri orientaku....Neon mluvil o ujmach na zdravi.....skod na autech za ta leta uz bylo....vzpomen treba druhy zimni...

Zrovna druhé klouzání není ten správný příklad, neboť při orienťáku se nestalo vůbec nic kolizního (krom toho, že ho někteří jeli v protisměru).

JirkaP rozstřelil svou 406ku cestou na sraz

Netopýrce si auto postavilo hlavu těsně před příjezdem do místa konání

John utrhl Garfieldovi zpětné zrcátko na konci spanilky

Většina naftových strojů měla problém s nedělním startem, tzn. při odjezdu domů

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

A to jako někdo jel nějakou polní cestou a chytil ledovku či závěj jo? Nějak jsem totiž o tom moc neslyšel. :myslim

No, ledovku na 16% klesání, dopadlo to naštětí dobře, když koukneš na Marlinovi fotky tak je to dobře vidět, auto skončilo na louce kousek od železniční trati

[upravil dne 18/2/09 Radek Hurvajz]

Jo, zkoukl jsem, ale nechápu kde jste takhle trajdali... :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

A to jako někdo jel nějakou polní cestou a chytil ledovku či závěj jo? Nějak jsem totiž o tom moc neslyšel. :myslim

No, ledovku na 16% klesání, dopadlo to naštětí dobře, když koukneš na Marlinovi fotky tak je to dobře vidět, auto skončilo na louce kousek od železniční trati

[upravil dne 18/2/09 Radek Hurvajz]

Jo, zkoukl jsem, ale nechápu kde jste takhle trajdali... :myslim

No je to zajimavý, pár jedincu jelo tudy, což nás při navrhování trasy ani ve snu nenapadlo že by tudy někdo jel:myslim
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: Marcel505

A to jako někdo jel nějakou polní cestou a chytil ledovku či závěj jo? Nějak jsem totiž o tom moc neslyšel. :myslim

No, ledovku na 16% klesání, dopadlo to naštětí dobře, když koukneš na Marlinovi fotky tak je to dobře vidět, auto skončilo na louce kousek od železniční trati

[upravil dne 18/2/09 Radek Hurvajz]

Jo, zkoukl jsem, ale nechápu kde jste takhle trajdali... :myslim

No je to zajimavý, pár jedincu jelo tudy, což nás při navrhování trasy ani ve snu nenapadlo že by tudy někdo jel:myslim

ja to projel v klidu:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...