Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nadrz 206


tibor

Recommended Posts

Caute pezotaci. Chcel som minule natankovat plnych 50l jak je to napisane v manuali. Rucicka bola uz na nule, ked som dosiel na pumpu a zacal tankovat. Pistol mi vypla pri 43,5 litroch , ledva som tam dostal 45. Ako je to s tou nadrzou? Kolko sa podarilo nacapovat vam?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja tam nacpal asi 52l ;) je pravda ze vzdy sem dojel na pumpu a mel jsem dojem ze bych uz nenastartoval :). Jinak az zkusis priste tankovat tak natankuj pockej tak 10s a poradne zahejbej autem ... natlacis tam dalsi 2-3 litry ... a takhle to opakuj tak 2x vickrat to nema smysl. Nejspis je tam nejakej ohyb nebo tak neco protoze vzdy kdyz zahoupes autem tak tam natlacis dalsi benzin. Taky sem mel ten problem a i v aute mi rucicka naukazuje uplne na max kdyz mi pistol vyplivne ze uz je plna. Jen jednou sem mel rucicku uplne nahore a to kdyz sem provedl vyse popsanou zalezitost s houpanim auta (tankoval jsem v plzni ... benzin za 22.9 :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vostik: No vohnutou ji mas mozna ty ale ja ji mam rovnou. Nadrz je sucha kdyz jsem tak 3-4 mm pod nulou. Kdyz je plna tak je yase lehce nad plnou. Je to proste tak. Ale ta moje rafika si stejne dela co chce. Treba natankuju tak pulku nadrze a hned po natankovani rafika vylitne nahoru a po klidne jizde se nekde ustali ale kdyz mu nakladam tak proste zaleze na nulu a sedi tam a nechce se ji pracovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no kdyz mam plnou tak je rucicka teste pod tou sirokou horni carou ... ale uz se mi jednou poradilo mit rucicku srovnanou s horni starnou ty tlusty horni cary ... at nadrz je fakt zacarovana ;) takze nezbejva nez zkouset ale pripada mi ze ukazuje co chce. Nadrz je temer prazdna kdyz mas rucicku asi tak 2mm pod spodni sirokou carou (nemam kanystr takze sem to nezkousel vyjet uplne)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle je fak dobra debata. Moje 306 ma nadrz na 60 a ja jsem minulej tejden u pumpy nabral 65 litru nez vypla pistole. Takze bude jsou Peugeoti zacarovany, nebo ty benzinky maji divne zkalibrovany stojany. Ja bych se priklanel k ty druhy moznosti ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...