Sign in to follow this  
Followers 0
tibor

Nadrz 206

14 posts in this topic

Caute pezotaci. Chcel som minule natankovat plnych 50l jak je to napisane v manuali. Rucicka bola uz na nule, ked som dosiel na pumpu a zacal tankovat. Pistol mi vypla pri 43,5 litroch , ledva som tam dostal 45. Ako je to s tou nadrzou? Kolko sa podarilo nacapovat vam?

Zalezi, jak mas nastaveny ukazatel paliva, protoze muzes klidne na nulu najet jeste treba 50km. Zkus to tak, ze vyjedes nadrz do sucha a uvidis kolik na tu nulu najedes. Hlavne si vem s sebou plny kanistr. :D :D :D

Já do 206 liju v létě i 51 litrů ale jakmile se ochladí tak se nedostanu nad 47. S tím vyjetím nádrže do sucha bych to moc nezkoušel, varovali mě v servisu že pokud mi dojde benál tak se blokne počítač a musím do servisu, nevím co je na tom pravdy zatím jsem to nezkoušel. :)

No ja tam nacpal asi 52l ;) je pravda ze vzdy sem dojel na pumpu a mel jsem dojem ze bych uz nenastartoval :). Jinak az zkusis priste tankovat tak natankuj pockej tak 10s a poradne zahejbej autem ... natlacis tam dalsi 2-3 litry ... a takhle to opakuj tak 2x vickrat to nema smysl. Nejspis je tam nejakej ohyb nebo tak neco protoze vzdy kdyz zahoupes autem tak tam natlacis dalsi benzin. Taky sem mel ten problem a i v aute mi rucicka naukazuje uplne na max kdyz mi pistol vyplivne ze uz je plna. Jen jednou sem mel rucicku uplne nahore a to kdyz sem provedl vyse popsanou zalezitost s houpanim auta (tankoval jsem v plzni ... benzin za 22.9 :))

Ten trik poznam, ale myslel som, ze plati len na skodovky. Ok vyskusam to. Poriadne tu svoju 206ku rozhybem :o).

ted sem nedavno zase tankoval 52,18litru ... zjistil jsem taky ze se da klidne jet i pod to siroky policko na mezici benzinu :) tzn doku clovek nastartuje a hejbne se rucicka benzino-merky tak tam neco je ;)

Ked natankujes uplne uplne do plna, nejde ti rucicka az za to posledne siroke policko , alebo je v strede toho pola? Ono je dost siroke.

Myslim ze LK7R myslel druhej extrem. U moji 205 jezdim jeste kdyz mam rafiku krute pod nulou.

P205: Viem, ale tento "extrem" nemozem porovnat, lebo sa bojim vyjazdit nadrz do prazdna, jak to pisal Ales. Takze chcem porovnat aspom ten druhy "extrem", plna nadrz.

P205XR: ja taky a vis cim to je? je ohnuta rucicka na meraku benzinu :)

Ja ted jezdim 1/4 nadrze pod nulou a teprve pak mi problikne rezerva...

Vostik: No vohnutou ji mas mozna ty ale ja ji mam rovnou. Nadrz je sucha kdyz jsem tak 3-4 mm pod nulou. Kdyz je plna tak je yase lehce nad plnou. Je to proste tak. Ale ta moje rafika si stejne dela co chce. Treba natankuju tak pulku nadrze a hned po natankovani rafika vylitne nahoru a po klidne jizde se nekde ustali ale kdyz mu nakladam tak proste zaleze na nulu a sedi tam a nechce se ji pracovat.

no kdyz mam plnou tak je rucicka teste pod tou sirokou horni carou ... ale uz se mi jednou poradilo mit rucicku srovnanou s horni starnou ty tlusty horni cary ... at nadrz je fakt zacarovana ;) takze nezbejva nez zkouset ale pripada mi ze ukazuje co chce. Nadrz je temer prazdna kdyz mas rucicku asi tak 2mm pod spodni sirokou carou (nemam kanystr takze sem to nezkousel vyjet uplne)

Tohle je fak dobra debata. Moje 306 ma nadrz na 60 a ja jsem minulej tejden u pumpy nabral 65 litru nez vypla pistole. Takze bude jsou Peugeoti zacarovany, nebo ty benzinky maji divne zkalibrovany stojany. Ja bych se priklanel k ty druhy moznosti ....

Souhlas s JR :( 2.moznost vitezi :mad: Bohuzel

[Editováno 10/18/02 voštík]