Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RD4 a Bluetooth


Matuska

Recommended Posts

Ahoj, mám dotaz na majitele starších čtyřistasedmiček (do února - februára 2005): Máte někdo zabudován k rádiu RD4 systém Bluetooth přímo od Peugeota? V manuálu k tomuto datu výroby o tom nic nepíší. První zmínku jsem našel až v manuálu od února 2005. A protože bych chtěl ovládat svůj mobil ovladačem pod volantem, tak to asi nepůjde vyřešit Parrotem. Ale může to být tak, jako u nouzového zamykání auta bez baterie: je to tam, ale v manuálu se na to zapomělo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám auto r.v.2004 a handsfree sadu Parrot namontovali přimo v Peugeotu.Krabička ovládání je umístěná uprostřed odkládacího prostoru pod displejem.Nerozumím jakým ovladačem pod volantem to chceš řešit.Na to přece musíš vidět nebo vše ovládat hlasem?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Něco nového s originálním BT pro RD4?

Mě to také dost zajíma, viz.

Kde by se tak dal ten originální Siemens modul sehnat za nějakou rozumnou cenu? Od Peugeotu jsem dostal vyjádření 9500,-Kč za BT (bez práce). To mi přijde už docela dost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj, neřešili jste někdo náhodou problém RD4-bluetooth s PPC s win mobile? HF mi funguje dost divně, nemám problém s párováním a přihlášením tlf, vidím i tel. seznam, výpis hovorů, rádio se při příchozím hovoru ztiší, ale hovor se po přijmutí ovladačem pod volantem nepřesměruje do rádia (tak ve 20% případů funguje normálně) - volajícího stále poté slyším jen ve sluchátku. Jiné HF sady mi s tímto PPC fungují bez problémů. Někdě jsem četl, že RD4 má problém s chytrými telefony a lze to vyřešit nějakým updatem, ale nic konkrétního jsem nedohledal. Také by mě zajímalo, zda někdo nepoptával v servisu možnost rozšíření BT o A2DP profil - přeci jen tento profil podporují i HF za pětinu ceny oproti příplatkovému HF za bezmála 9tis. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj chci se zeptam nam problem.jsem čerstvím majitelem P 407. podle výbavy co jsem si nechal vyjet mám SYSTÉM RÁDIA S TELEFONEM \"RT3\" (viz. foto). Chtěl bych se zeptat jestli to má bleetooth na připojeni telefonu. Když se zkouším připojit tak mi to nic nenajde.

http://www.peugeot-club.cz/get_foto.php?file=club/jpg/11860_1.jpg&preview=150

http://www.peugeot-club.cz/get_foto.php?file=club/jpg/11860_3.jpg&preview=150

díky moc

[upravil dne 11/3/09 martin_06]

[upravil dne 11/3/09 martin_06]

[upravil dne 11/3/09 martin_06]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...
Původně zaslal: flopy

Něco nového s originálním BT pro RD4?

Mě to také dost zajíma, viz.

Kde by se tak dal ten originální Siemens modul sehnat za nějakou rozumnou cenu? Od Peugeotu jsem dostal vyjádření 9500,-Kč za BT (bez práce). To mi přijde už docela dost.

Zdravim ja to predavam original BT za 150euro aj s mikrofonom a schemou zapojenia ..Ak je zaujem piste na SZ..

[upravil dne 30/12/09 Biliboy]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Biliboy

Původně zaslal: flopy

Něco nového s originálním BT pro RD4?

Mě to také dost zajíma, viz.

Kde by se tak dal ten originální Siemens modul sehnat za nějakou rozumnou cenu? Od Peugeotu jsem dostal vyjádření 9500,-Kč za BT (bez práce). To mi přijde už docela dost.

Zdravim ja to predavam original BT za 150euro aj s mikrofonom a schemou zapojenia ..Ak je zaujem piste na SZ..

[upravil dne 30/12/09 Biliboy]

Můžeš sem hodit fotku či odkaz o co přesně se jedná???????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: pp205

Původně zaslal: Biliboy

Original BT - KML

Tento modul mam pokud ma nekdo zajem jde to jen na rd4

Pokud bude zajem posilejte SZ

[upravil dne 30/12/09 pp205]

Mám RD4 ze září 2004, jak jsem se dočetl na jeho zadní straně. Nevíš, prosím Tě, zda Je s ním tenhle modul kompatabilní? To bych pak měl zájem. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...