Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ostřikovaše př. světel


Harry

Recommended Posts

Zdravím.Nevíte někdo jak se spínají a vůbec fungují výše zmíněné ostřikovače?Nějak jsem se na to díval a nezjistil kdy se mají zapnout...takže je mám více či méně k ničemu...jakoby tam nebyly... :-( Předem díky

za info.P.S.Jedná se o 405 Sri

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste k predesle odpovedi muzu dodat, ze odstrikovac se z narazniku vysune a jak voda prekona tah odstrikovace, tak pod tlakem strikne na svetla. Kdyz jsem mel P405, tak jsem odstrikovace hlavne v zime odpojil/vyndal jsem pojistku v prostoru motoru/,protoze jezdis vetsinou s rozsvicenymi svetly a ta spotreba vody je ukrutna. Srovnej hadicku odstrikovacu oken s hadici odstrik.svetel. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No hadičku jsem nenašel,i když jsem to bral jen tak lehce,ale připadalo mi,že je pod tím plechem co je pod světlem a tam se člověk blbě dostane.No zkoušel jsem držet páčku na ostřik dost dlouho,ale stejně to nefungovalo!Používá to stejný motorek jako na okno?Jinak díky za info

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skus se podivat na nadrzku jestli je tam jeden nebo dva motorky, ale mam pocit, ze jsou tam dva. Ten vetsi je od odstrikovacu svetel. To ze nestrikaji muze byt tou pojistkou. Bud je praskla, nebo tam neni. Najdes ji v mistech nekde u baterky. Je pridelana jenom na dratu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...