Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Repro


Aleš Kašný

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...

muzu ti prodat 2-komponentni 165mm set od Pyle /USA znacka, qvalitni/, 100W RMS/300W max, v dane cenove kategorii si troufam nenajdou konkurenci, prijdou te na 2.900,- a budes mit 1.tridni ozvuceni /teda za predpokladu, ze investujes do zesiku, ale to te stejne ceka, ver mi/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

206wrc jestli masw problem se zrakem tak je mi te lito ale Ales psal o par radku vyse ze je rozhodnut pro JBl nebo Magnat a pokud se nepletu tak ty JBL jsou taky z USA. Tak nez zas budes delat chytryho tak si to nejdriv prostuduj poradne, abys vedel k cemu se mas vyjadrovat:D:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

myslim, ze je zcela nerentabilni, abysme se k prispevkum tohoto mene inteligencne vyvinuteho jedince jiz dale vyjadrovali. Jen ho nechte, at se placa ve svych xindlech........

Ja osobne ho uz bojkotuju a neminim si zasirat svuj mozek jeho podelanejma kecama.....

206WRC: koledujes si....asi vis o co..... bud prehodnotis svuj nadrazeny pristup nebo mas po ptakach a muzes ji do...... vyber si kam to pro tebe je nejprijemnejsi :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mate nekdo v aute prehravac CD.Chci se zeptat v cem mate CD ulozene.Mam je kolem 20 a v prihradce delji rachot.Slisel jsem neco o tom, ze se daji dat na stinitko proti slunci. Existuji nejake PVC boxy na CD,nemohu je sehnat.Diky za radu.Popr.kde se daji sehnat na netu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To nevim nekde jsem slysel ze to nekdo prodava original.Ale asi mas pravdu to me nenapadlo,zalezi jek by tam dopadali slunecni paprsky.Asi nejaky PVC box do prihradky,nechci je mit venku mezi sedackama aby to nekoho nelakalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...