Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Měli bychom něco vědět ohledně cesty na zimní klouzání?


Recommended Posts

Dnes jsem jel večer na otočku do Hradce a zpět. V 19:00 byl Náchod v pohodě průjezdný, zpět jsem jel jinudy a tak i když jsem potkal docela hodně kamiónů jedoucích do Náchoda, myslím že ten slušný stav vydržel.

Na výjezdu z Hradce (ČKD Plotiště) kolegové pomáhali a chránili v civilním autě s radarem. Je tam šedesátka, dřív tam bývali téměř nonstop, ale poslední dobou jsem je tam neviděl. Takže pozor, pachatelé se vracejí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Peta

Nemusel by jsi - na náměstí v Červeném Kostelci trefíš (po srazech na Broďáku) a pak se už jenom držet cedulek na Hronov, pak Broumov, ale včas uhnout přes koleje na Stárkov (je tam železniční zastávka a na ní cedule MOTOKÁRY).

Dnes jsem věnoval pozornost poslednímu úseku, abych ho mohl popsat. Když pojedete z Hronova na Polici nad Metují a Broumov, tak musíte za Hronovem odbočit doleva. Odbočku poznáte snadno podle toho, že je začátek obce \"Žabokrky\" a hned za cedulí odbočujete přes koleje. V pátek se tam pokusím pověsit ceduli s logem klubu, snad ji nikdo neukradne.

Ve Velkém Dřevíči musíte minout (!!!!!!) vjezd do dvora, který je označen jako \"MOTOKÁRY\", protože penzion je až za ním (cca 100m). Na vjezd do penzionu přidělám další logo (A3).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem hodně rozpačitý

:myslim :myslim:myslim:myslim

Pokud mi někdo, kdo připravuje sraz napíše, že se mám vyhnout Náchodu, že průjezd tímto městem NENÍ zrovna příjemný a dokonce mi doporučí cestu

PROČ SE TU FURT A FURT LIDI DO TOHO NÁCHODA CPOU???

Podívejte se do...dele na mapu, ta cesta přes Červený Kostelec fakt není o moc delší, za to Vám zajistí příjezd do cíle v pohodě a klidu. Kdo pojede do toho města v dolíku a vyhnije tam (a bude mít odvahu si po příjezdu na penzion stěžovat tak, že zaslechnu byť jen slůvko) - GARANTUJU MU KOUPEL V POTOCE, KTERÝ PENZIONEM PROCHÁZÍ!!!

Návrh objízdné trasy tu fakt není napsán proto, že bych se snad po nocích nudil - je to dobře míněná rada a mě opravdu hlava nebere xx dotazů od pražáků jak to udělat, aby tím Náchodem mohli projet.

[upravil dne 9/2/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

......(a bude mít odvahu si po příjezdu na penzion stěžovat tak, že zaslechnu byť jen slůvko) - GARANTUJU MU KOUPEL V POTOCE, KTERÝ PENZIONEM PROCHÁZÍ!!!......

Mám dojem,že se někdo ptal jestli jsou tam sprchy. :D:D:D

Jinak na konci České Skalice před pumpou do leva a pořád za nosem. Je to takové zpříjemnění po jízdě skoro pořád rovně:D. A delší to bude opravdu jen o kousek,ale zase se ušetří čas.

Marceli: kolik zde je asi rodilích Pražáků? Taky patřím mezi naplaveniny:aut

[upravil dne 10/2/09 adraj]

[upravil dne 10/2/09 adraj]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěde,

koukám na mapu a ty cesty, kudy nás posíláš

(Náchod - Česká Skalice - Č. Kostelec ) budou asi 3 a 4 třídy.

Místy sjízdné pouze s náhonem 4x4.

Budou mě stačit 2 řetězy, nebo si mám půjčit i na zadní osu ?

[upravil dne 10/2/09 kobra]

post-0-14109604614673_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Medvěde,

koukám na mapu a ty cesty, kudy nás posíláš

(Náchod - Česká Skalice - Č. Kostelec ) budou asi 3 a 4 třídy.

Místy sjízdné pouze s náhonem 4x4.

Budou mě stačit 2 řetězy, nebo si mám půjčit i na zadní osu ?

[upravil dne 10/2/09 kobra]

No je to 2 a 3 třída, a i kdyby byl sníh jsou normálně sjízdný na normálních zimákách, ale stejně myslim že od Brna je lepší ten Náchod proskákat, než jet z Nového města na Skalici a Kostelec
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kobra

Medvěde,

koukám na mapu a ty cesty, kudy nás posíláš

(Náchod - Česká Skalice - Č. Kostelec ) budou asi 3 a 4 třídy.

Místy sjízdné pouze s náhonem 4x4.

Budou mě stačit 2 řetězy, nebo si mám půjčit i na zadní osu ?

[upravil dne 10/2/09 kobra]

No je to 2 a 3 třída, a i kdyby byl sníh jsou normálně sjízdný na normálních zimákách, ale stejně myslim že od Brna je lepší ten Náchod proskákat, než jet z Nového města na Skalici a Kostelec

Jde o to KUDY z Brna pojedou - pokud přes Ústí a Rychnov, pak se holt městu v dolíku nevyhnou - pokud přes Hradec, pak ze Skalice vlevo (Kobro neboj se, je to v pohodě průjezdný - jezdí tudy autobusy)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kobra

Medvěde,

koukám na mapu a ty cesty, kudy nás posíláš

(Náchod - Česká Skalice - Č. Kostelec ) budou asi 3 a 4 třídy.

Místy sjízdné pouze s náhonem 4x4.

Budou mě stačit 2 řetězy, nebo si mám půjčit i na zadní osu ?

[upravil dne 10/2/09 kobra]

No je to 2 a 3 třída, a i kdyby byl sníh jsou normálně sjízdný na normálních zimákách, ale stejně myslim že od Brna je lepší ten Náchod proskákat, než jet z Nového města na Skalici a Kostelec

Jde o to KUDY z Brna pojedou - pokud přes Ústí a Rychnov, pak se holt městu v dolíku nevyhnou - pokud přes Hradec, pak ze Skalice vlevo (Kobro neboj se, je to v pohodě průjezdný - jezdí tudy autobusy)

přesně tak. Je to pohodová cesta:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

vidím , Hurvajz , že seš rozumnej chlap. Mám přijet klepavcem (OLCITEM)?

Chceš mě říct, až uslyšíš motor, jak dlouho to ještě pojede ?

Na Křivoklátsku 08 jsi mu proklamoval jistou smrt.

:)

[upravil dne 10/2/09 kobra]

No člověče na Křivoklátsku jsem teda nebyl, ale vim že jsem mu předpovidal smrt na Kostelci 2007:D Vono se to pořád klepe a žije to, jo??:D:D:D:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: kobra

vidím , Hurvajz , že seš rozumnej chlap. Mám přijet klepavcem (OLCITEM)?

Chceš mě říct, až uslyšíš motor, jak dlouho to ještě pojede ?

Na Křivoklátsku 08 jsi mu proklamoval jistou smrt.

:)

[upravil dne 10/2/09 kobra]

No člověče na Křivoklátsku jsem teda nebyl, ale vim že jsem mu předpovidal smrt na Kostelci 2007:D Vono se to pořád klepe a žije to, jo??:D:D:D:D

pořád.

teď ale nevím , jestli chce Pe.Tr. zase kupovat sud piva aź mi žekne , že je to Olcit a já se urazím. Asi vezmu nějakou jinou ze svých 205-tek :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: barenst

A nejakou zajimavou cestu z Ostravy ? ne po dalnicich a mejlepe po cestach 2,3 a 4 tridy urcene pro vozy 4x4 :) (jo a retezy mam pro obe napravy , lopatu a zvedak taky)

Me to porad posila bud pres jesenik a dal polsko nebo pres Sumperk , co je lepsi ?

no snad si nechceš nechat ujít záčitek z Červene vody?:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...