Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

11. mini sraz Vysočina 14.3.2009


11. mini sraz Vysočina 14.3.2009  

  1. 1. 11. mini sraz Vysočina 14.3.2009


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Bylo by fajn napsat, že náměstí v Havl Brodě nejde minout, ale ona by to nebyla pravda, ono to jde naopak docela snadno :D

Náměstí je TADY.

Ale zároveň mě to přivádí k otázce - parkovat budeme přímo na tom náměstí nebo někde okolo? Nechci kecat, ale není to přímo na náměstí placený? Myslím že kousek vejš, v ulici Horní, nebo tam někde v těch místech se případně taky nechá zaparkovat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

koukam ze na vse jste si uz odpovedeli.. :)

takze pro upresneni, sraz je na Havlickove namesti(viz. Mirasuv odkaz) a o vikendu je neplaceny, kavarna je v horni casti namesti.. nemuzete minout, kdyby nahodou ano tak budu na telefonu 774894582..;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

vetsinou se stoji presne naopak nez pise vendi!! namesti nastesti neni ale tak velky aby jsme se nenasli.. poznavaci znameni skupina peugeotu..:D

No ,naposledy ,když sem se dostavil sem vás hledal,a stáli ste tam nahoře,ale to je jedno,placu je tam dost:D a je pravda,že tam dole už sem taky stál:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahojte,tak to konečně po dloooouhé době vypadá,že by mi to mohlo časově vyjít.Hlasoval jsem pro sobotu a pokud se mi nic nevysejří,tak dorazím.:mrk

Mám ale jeden dotaz:může do té naší kavárny pes?Mám totiž ted pejska a v tu sobotu mi ho nemá kdo hlídat,tak bych ho vzal s sebou.:myslim Co ty vy na to?

Díky a mějte se.Budu se těšit:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Zdeny: jednou to vyjit muselo :) s tim psem teda nevim, zeptam se ti.. co to je za rasu??

Je to labradorský retrívr:mrkJe klidas,i když štěně...Kdyby to šlo,byl bych rád. Když ne,musel bych to zkusit nějak vyřešit.

Jestli by ses mohl zeptat,tak by to bylo super.Díky:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: permonik7

Po dvou letech jsme aktualizovali navigaci, třeba trefíme:D

kdyz jste trefili do Chotebore tak HB je pohoda.. ;)

To jo, ale teď jsem byla ve Žďáře a kdybys viděl, kudy mě to chtělo táhnout...radši jsem jela podle mapy:) Už se těším:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...