Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkušenosti s motorem 2,4 benzín?


daja535

Recommended Posts

Já pravě hledal seřízení ventilů jak Peugeot, tak Citroen i Mitsubishi. Pravě Mitsubishi Outlander 2.4 s CVT jsem projížděl.

Asi zavolám na odkaz a uvidím, co mi řeknou.

 

Doplnění: Petr, takže hydroštely?

Děkuji kluci

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Že by soudruzi v Japonsku šli z hydraulického vymezování na mechanické  s potřebou seřídit je čas od času?!  Zmámý si loni nechal na 2,4 GDi hydroštely měnit, v servisu mu tvrdili že je to potřeba, tak to nechal udělat!!

no ono nakonec je dnes možné vše

Upraveno uživatelem dýzl
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych to neviděl tak černě. Spolehlivý Japonský motor. Když by se použilo přimazávání ventilů, neměl by být problém s provozem na LPG.

Jasně, klasické manuální seřízení jako má Honda CRV do roku 2018 by bylo lepší. Ale nejde mít vše.

Jinak mohu přidat zkušenost s Mitsubishi Outlander 2.4 s bezestupňovou převodovkou CVT, což je stejný základ jako Peugeot 4007. Motor tichý, krásně jede, má síly dost. Převodovka mě dostala. Byl jsem z ní nadšený. Pokud jsem přidával jen lehce při výjezdu z města, otáčky stály na 1800 a rychlost se zvyšovala. Pokud jsem začal řadit pádly, převodovká se chová jako šestistupňový automat. Také moc příjemné. Nemám jí co vytknout a líbila se mi více, než klasický automat.

Mám asi hloupou otázku. Nejdou sedadla druhé řady vyjmout ven z vozu?

Upraveno uživatelem Roman Bazi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...