Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zkušenosti s motorem 2,4 benzín?


daja535

Recommended Posts

tak Vás zdravím ,

po pár dnech jsem vrátil 4007 2,2 HDI verze premium .

Nechci se dlouze rozepisovat ,ale určitě jsem si nákup tohoto auta rozmyslel .

S Peugeotu to má jen přední nárazník a logo na zádi a volantu .

Jinak nemastné neslané bez ducha a utulnosti , auto mělo najeto 23000 km a to jsem si nemyslel ja bude dokaličené.

Chápu že každý kdo má možnost vyzkoušet SUV zkusí co auto dovede , a mnohdy se z něj snaží udělat off road , ale to v jakém bylo auto stavu bylo strašné .

Vrzalo snad vše , dveře šly špatně zavírat ( auto nebylo bouravé ) ovladače klima byly jako z číny převodovka na dvojce načlý synchron.

Obroské zklamání .

Motor .

výkon víc než dostatečný , ale ta spotřeba ve městě min 11,5 a při trochu dynamické jízdě není problém 15 l na sto .

Mimo město abslutní ekorally 7,5 ale to můžu jít rovnou pěšky a nepotřebuji auto za mega .

daja 535

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 4 měsíce později...
  • O 4 měsíce později...

no tak já sice 4007 nevlastním ale občas s ní jezdím. celkem jsem najel tak 5 tis km. spotřeba mimo město na lenocha klidně 6 litrů. bez keců, jinak 7,5. na dálnici při 120 na tempomat. co člověk chce od tak těžkýho a vysokýho auta. ve městě (pár semaforů, cca 50 tis obyvatel) když je ohřátý motor tak s rozvahou do 10 vždy jinak samo že když to trochu honim tak po městě i 13 :) jediný co nechápu je ten synchron, občas se tam něco ozve, ale není to pravidlo a neni to výrazné. můj závěr...šetřim na ni :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 2 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

V 4007 me som sedel jen v sebetove, tez 2.2 HDI, trocha sem ho prohnal, vykon se mi zdal o neco slabsi (to asi proto ze sem do nej presedlal s 407 coupe 2.7 HDI :D ) ...

Inak na spotrebu som tez hladel, co sem ho tak trochu prohnal, a vynuloval pocitadlo, tak po cca 20 km na okrskach, svizne jizdy ( mistami 160 km/h) mi skoncila spotreba na 9,6 litru, co se mi zdalo vzhladem na styl jizdy, jak sem s ni narabel docela slusne. Verim ze by pri kludne jizde sla bez problemu na 7-8 litru ...

Inak interier v celku pohodlny, odradily mne ty plastovy dvere, cakal sem jine materialy, inak OK ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 3 roky později...

Aj keď je téma staršia tak predsa napíšem moje skúsenosti s Peugeotom 4007 2.4 benzín automat 7 miest na sedenie s navi teda okrem kože všetko čo sa montovalo do týchto aut.

Auto som kúpil v D malo najazdených 100.000km. teraz má auto najazdených 205.000km bez problému! Jediné čo som musel meniť bol zadný tlmič výfuku. Bežne veci nebudem opisovať platničky, filtre, sviečky atď. Auto som po dovoze prerobil na LPG a je to jednoducho super spoľahlivé auto zo super spotrebou. Ani na benzín to nemá veľkú spotrebu o ktorej tu niekto písal. Toto je určite jedno z najvydarenejších aut ktoré Peugeot vyrábal (teda spolu s Mitshubishi a Citroenom). Teraz ho jazdí manželka a ta si ho tiež pochvaľuje. Nakoľko už sa takýto model v Peugeote nevyrába určite budeme do rodiny kupovať nový Mitshubishi Outlander. Teraz sme dokúpili druhé auto a to Peugeot 5008 a absolútna spokojnosť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

U 2,4 GDi ?  v MB rv cca 98-2002  (nevím přesnější datum) má hydraulická zdvihátka ventilů. Alespoň ve Space Runneru  2,4 GDi 4x4 . S předchozím modelem ale jen předohrabem jsem jezdil, městské jízdy do cca5km  stejné jako s Xantií 1,8-16V 81kW- tj  cca9,5l/100km

Upraveno uživatelem Péťa
Necituj předchozí příspěvek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...