Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zhavici svicky kde jsou


plaz

Recommended Posts

V 22. 1. 2017 at 12:04, Wensdy napsal:

Vlado81, vypadá to že máš stejnej problém jako já :-(

Mě tak napadlo...co když nejde o elektriku ale o naftu. Co když padá nafta. Co balónek. Není tam zpětná klapka?vždy to zlobí až po delší době zdání.

Zítra snad už zkusím. Doufám.

MÁM NUTKÁNÍ POSLAT HO DÁL:bacha

Upraveno uživatelem Vlado81
Překlep
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl bych poděkovat Koča. Bez tý fotky a návodu bych to ještě teď hledal někde vzadu :D

Nacvakal jsem nový hadičky zpětného potrubí.(1574K8 nebo 1574FX) 1500kč u Peugeot. Zdá se mi, že auto líp startuje, ale chtělo by to dva dny ještě pořádný mráz ať mám jistotu že to bylo žhavičema. Odporově 1,5 Ohmu. Až seženu ampérmetr na SS proud napíšu odběr.

Jdu se poprat s instalací Diagu:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 3. 2. 2017 at 14:09, Vlado81 napsal:

Chtěl bych poděkovat Koča. Bez tý fotky a návodu bych to ještě teď hledal někde vzadu :D

Nacvakal jsem nový hadičky zpětného potrubí.(1574K8 nebo 1574FX) 1500kč u Peugeot. Zdá se mi, že auto líp startuje, ale chtělo by to dva dny ještě pořádný mráz ať mám jistotu že to bylo žhavičema. Odporově 1,5 Ohmu. Až seženu ampérmetr na SS proud napíšu odběr.

Jdu se poprat s instalací Diagu:myslim

Díky za inspiraci, mám Lancii Phedru se stejným motorem a stejným problémem, jen tu zpětnou jsem ještě neulomil.

Mam na tebe velikánskou prosbu Vlado. Protože počasí zatím moc nepřeje a start pod -5 je peklo, budu se do toho muset pustit sám.

Dalo by se (v kostce,jednoduše) shrnout postup při výměně žhavek, s případným varováním na co si dát pozor.

Lexia mi vyhodnotila, že relé sepne,ale žhavky nežhavý kod chyby P1351. Bohužel žena se pokoušela startovat jak na traktoru a vybudila hlášku FPV (závada syst.antiznecisteni).

Díky za jakoukoli radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

panove taky jsem nezhavil, rele cvakalo ale na vystupu nedavalo nic, ani po odpojeni zhavicu. Po vymene rele jsem z rele odpojil vsechny 4 zhavice a pri zhaveni se mi objevilo na vystupech napeti. Mel jem poskozeny kabel ke zhavicce a nekdy se prikostroval a zkrat mi odpalil rele(nakonec jsem rele opravil a nove vratil).  Kabel opravil a zhavim jako o zivot.

Takze, to ze rele cvaka neznamena ze dava...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě ne. Nenbyl na to čas a ani prostor. To relé jsem zvládnul zkouknout před domem, na oblejzání motoru to před domem není :-(

Chystám se do servisu asi za čtrnáct dní a tak se uvidí. Přemejšlel jsem že nechám krom kabelu ty žhavičky taky překontrolovat. Je to přece jenom auto z roku 2004.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
  • O 7 měsíců později...
  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...