Sign in to follow this  
Followers 0
chaster

čiré na 306

31 posts in this topic

Když už je tu řeč o těch lampách,tak NÁHODOU nevíte někdo,kde sehnat tuhle frajeřinku na 306 Break?...... No dobře,já vím,že je to skoro šílenost,ale zkusit to musím ;)

Tak to sice netuším,ale čirý světla na hatchback jsem už někde na netu viděl.Jen si teď vzpomenout kde? Zkusím trochu zabrouzdat a snad budu mít štěstí a pošlu Ti adresu.

to na co ses ptal puvodne je anglicky vyrobek a drahy jako prase. cca 14t. sehnat se to da. ale musi se to jeste lakovat a vysledek...nic moc.

inpro znam ,ale nevedel jsem, ze dela i na pazouta ..... Tamty prvni svetla jsou prej z nejakyho Holandskyho webu ....

tož vám řeknu, pánové, že ty svetla na te 205 jsou teda pekny maras :mad: I na tu 206 se to moc nehodi - jinak jsou celkem vpohodě.... :)

jak jsem psal: in-pro to bude mit do vanoc na trhu. videl jsme i jinou verzi, vice "lexusackou", take od inpra, ale ktera verze bude definitivni, to nevim...

chaster: Dik, to nevipada spatne. Stejne se pak na jare nejak pokusim sehnat ty co jsem ukazoval

JR: No jak myslíš. V tom případě přeju hodně štěstí a naditou prkenici :D Ještě jeden dotaz do diskuze- neví tu náhodou někdo, kde sehnat křidýlko na 5-tý dveře na 306 Break? Už to taky sháním nějakou dobu a zatím jsem na to nikde nenarazil. A to jsem si myslel, jaká to bude sranda.. :(

Ctel bych se zeptat. Jsou zadni lampy na 306u shodne /stary model-novy model/?

Ja doufam, ze jsou stejny. Nikde jsem nenasel nejaky rozdeleni a kdyz si na parkovisti stoupne nejaka 306 vedle mne, tak rozdil zadnej nevidim ....

Radek; JR: Zklamu vás, chlapci. Tyhle lampy jsou totiž na 99% az na modelovou radu 97 a víš.

JR: i kdyz, jak říkáš, na první pohled ten rozdíl vidět není, ale jednoduše řečeno-306 s předníma lampama oddělenejma od blinkrů má jiný zadní lampy než 306 s předníma lampama i s blinkrama. Doufám, že to není moc složitý :D :D :D

Michal206: no ja bych to s tem asvetlama na 205 videl spis takto: dopredu cire 406 a dozadu klasika ze 106. Samozrejme s mensim rozsirenim zadku kvuli te hrane na techj 106 svetlech