wooody

Lidskej nevkus

7,405 posts in this topic

tu oktu jsem viděl v brně na finále tuning cupu:bojim:blicismajlik

Původně zaslal: tom406

no a má pět směrovek na každé straně:D:D

Myslím že na těch prahách má pozičky z návěsu:D Ale je to fakt hnus,tam už snad neni kam co nalepit,všude plno:D:blicismajlik

doufam ze ve finale nebyla :D:D:D

Původně zaslal: čakom

tu oktu jsem viděl v brně na finále tuning cupu:bojim:blicismajlik

Tam se bohužel neprobojovala:D Loni měla o pár samolepek míň a bylo to znát i na výkonu:D:D:D:D:D:D:D

Původně zaslal: majty

doufam ze ve finale nebyla :D:D:D

ne. jen tam stála na parkovištu pro diváky.

mě se ta octa libí:o:o:o:o:o:o

děláš si prdel asi si promluvíme v pátek o vkusu:D:D:D:D sem zvědavej kdy takle bude polepená lentilka

Myslím si, že třeba těma hliníkovýma lištama (ad 406ka v Plzni) majitel autu ublížil nepoměrně míň než někteří tuneři, kteří auto oplácají tunami lamihnátu a podvozek sníží až tak, že s autem téměř nejde jet po normální silnici.

Vím, že zde můj názor nebude populární, ale kdybych se měl rozhodovat jaké auto (po kterém majiteli) si koupím, určitě by zvítězil ten plzeňský kombík - jeho užitnou hodnotu totiž majitel nijak nesnížil (a když se mi ty lištičky nebudou líbit, jednoduše je odstraním, což mě bude stát pár kaček - oprava uštvanýho motoru a vymlácenýho podvozku s uvedením do stavu který namaloval konstruktér ve výrobě je nepoměrně nákladnější).

[upravil dne 16/6/2009 Medvěd]

Původně zaslal: wooody

děláš si prdel asi si promluvíme v pátek o vkusu:D:D:D:D sem zvědavej kdy takle bude polepená lentilka

si delam jenom prdel..ale musite uznat ze i stromečkáři naj neco do sebe:-D:blicismajlik

Původně zaslal: Medvěd

Myslím si, že třeba těma hliníkovýma lištama (ad 406ka v Plzni) majitel autu ublížil nepoměrně míň než někteří tuneři, kteří auto oplácají tunami lamihnátu a podvozek sníží až tak, že s autem téměř nejde jet po normální silnici.

Vím, že zde můj názor nebude populární, ale kdybych se měl rozhodovat jaké auto (po kterém majiteli) si koupím, určitě by zvítězil ten plzeňský kombík - jeho užitnou hodnotu totiž majitel nijak nesnížil (a když se mi ty lištičky nebudou líbit, jednoduše je odstraním, což mě bude stát pár kaček - oprava uštvanýho motoru a vymlácenýho podvozku s uvedením do stavu který namaloval konstruktér ve výrobě je nepoměrně nákladnější).

[upravil dne 16/6/2009 Medvěd]

po mne bys auto teda asi nechtel:-dda se s tim ale jezdit i kdyz je to prilepeny k asfaltu:.D

jj dá a celkem pěkně........ ale to ta starší generace nepochopí víš....

Původně zaslal: Rejty

po mne bys auto teda asi nechtel:-dda se s tim ale jezdit i kdyz je to prilepeny k asfaltu:.D

Vzhledem k tomu, že mě zajímají diametrálně rozdílná auta než Tebe (206 je pro mě malá, 2,0 GTI zbytečně rozežraná) tak mám téměř 100%ní jistotu, že mi nákup auta po Tobě nehrozí (tento text je prost jakýchkoli invektiv, jde jen o pouhé konstatování stavu).

Původně zaslal: tom406

ale to je kousek- ty světla mi něco připomínají:D:D:D

xudatko 406tka,nexapem kto to takto moze dojeb*t a komu sa to moze pacit....

K tej oktávce: Ten tam snad lepí i nálepky ze žvejkaček :D

K tomu zrcátku: No co, pěkně provedená prácička :D