wooody

Lidskej nevkus

7,414 posts in this topic

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: urdemala

V plzni jezdí podobně vychromovaná 406 kombík. Parkovat jsem jí viděl párkrát v Tylovce. Masakr. Taky mě lákalo jí vyfotit, ale rozmyslel jsem si to, protože potkat majitele, tak by si určitě myslel, že jsem z ní hotovej :-)

Že nemyslíš tuhle

http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccKrivoklat_2007_oficialni/cccrostak/krivoklat_07_rostak_114.jpg

http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccKrivoklat_2007_oficialni/cccbagr/krivoklat_07_bagr_021.jpg

ta se totiž občas na vyskytuje na srazech klubu

[upravil dne 18/3/2009 Medvěd]

Pokud se nemylim tak to je jednoho plzenaka... a me se to docela nahodou libi:)

Původně zaslal: BoneDaddy

Původně zaslal: agresssor

.. a me se to docela nahodou libi:)

To jsme dva. ;)

Tři,ale jestli si dobře pamatuju tak tu tady někdo prodával,ne?cca 1-2 roky z5

Mě taky nepřijde ošklivá, byť některé výstřelky by tam být nemusely - nedával jsem jí jako příklad nevkusu, ale jako reakci na Undermalovo pátrání po plzeňském kombíku.

...je impozantné sledovať, :o čo všetko nevymyslia niektorí \"designéri\",:myslim aby ich škodulky vyzerali ako auto...:mrk

V plzni jezdí podobně vychromovaná 406 kombík. Parkovat jsem jí viděl párkrát v Tylovce. Masakr. Taky mě lákalo jí vyfotit, ale rozmyslel jsem si to, protože potkat majitele, tak by si určitě myslel, že jsem z ní hotovej :-)

Není ten kombík náhodou tmavě modrej tušim..??? ;)

Původně zaslal: Blizzard

jo je. tušim že novej model. Občas profrčí na borských polích

Taky ji vidam hlavne na Borech.. ;)

Není to TOHLE? :o A to nemam fotku z boku....

lolffj.jpg

[upravil dne 4.6.2009 Jenda 309]

co to jr za peklo?? to jezdi po plzni??? boze , jesze ze jsem to nikdy nepotkala, bych asi nekam nabourala....:o:o:myslim

mno tak tohle je uz i na me mazec, predstava ze bych to potakl, kdyz mam to same v stejne barve. bych se za neho asi nejspis stydel videt to, ne sice se riak proti gustu zadny disputat ale ne 406 tohle udelat nee

Původně zaslal: Geri007

co to jr za peklo?? to jezdi po plzni??? boze , jesze ze jsem to nikdy nepotkala, bych asi nekam nabourala....:o:o:myslim

JJ jezdi už jsem to potkal 2x.... škoda že nemám fotku z boku, má takový ty krásný chromový lemy kol.... škoda 406ky :blicismajlik

no já sem ho eště taky nepotkal...a možná je to tak lepší.... sice sem si taky chtěl pohrát s chromovou páskou ale když vidim tohle tak mě to nějak přešlo..:D