Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidskej nevkus


wooody

Recommended Posts

Myslím si, že třeba těma hliníkovýma lištama (ad 406ka v Plzni) majitel autu ublížil nepoměrně míň než někteří tuneři, kteří auto oplácají tunami lamihnátu a podvozek sníží až tak, že s autem téměř nejde jet po normální silnici.

Vím, že zde můj názor nebude populární, ale kdybych se měl rozhodovat jaké auto (po kterém majiteli) si koupím, určitě by zvítězil ten plzeňský kombík - jeho užitnou hodnotu totiž majitel nijak nesnížil (a když se mi ty lištičky nebudou líbit, jednoduše je odstraním, což mě bude stát pár kaček - oprava uštvanýho motoru a vymlácenýho podvozku s uvedením do stavu který namaloval konstruktér ve výrobě je nepoměrně nákladnější).

[upravil dne 16/6/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: wooody

děláš si prdel asi si promluvíme v pátek o vkusu:D:D:D:D sem zvědavej kdy takle bude polepená lentilka

si delam jenom prdel..ale musite uznat ze i stromečkáři naj neco do sebe:-D:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Myslím si, že třeba těma hliníkovýma lištama (ad 406ka v Plzni) majitel autu ublížil nepoměrně míň než někteří tuneři, kteří auto oplácají tunami lamihnátu a podvozek sníží až tak, že s autem téměř nejde jet po normální silnici.

Vím, že zde můj názor nebude populární, ale kdybych se měl rozhodovat jaké auto (po kterém majiteli) si koupím, určitě by zvítězil ten plzeňský kombík - jeho užitnou hodnotu totiž majitel nijak nesnížil (a když se mi ty lištičky nebudou líbit, jednoduše je odstraním, což mě bude stát pár kaček - oprava uštvanýho motoru a vymlácenýho podvozku s uvedením do stavu který namaloval konstruktér ve výrobě je nepoměrně nákladnější).

[upravil dne 16/6/2009 Medvěd]

po mne bys auto teda asi nechtel:-dda se s tim ale jezdit i kdyz je to prilepeny k asfaltu:.D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rejty

po mne bys auto teda asi nechtel:-dda se s tim ale jezdit i kdyz je to prilepeny k asfaltu:.D

Vzhledem k tomu, že mě zajímají diametrálně rozdílná auta než Tebe (206 je pro mě malá, 2,0 GTI zbytečně rozežraná) tak mám téměř 100%ní jistotu, že mi nákup auta po Tobě nehrozí (tento text je prost jakýchkoli invektiv, jde jen o pouhé konstatování stavu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...