Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lidskej nevkus


wooody

Recommended Posts

Já nevím - mě se to docela líbí (určitě mnohem víc než auta snížená tak, že každé přejetí kanálu je pro ně sázkou do loterie, doplněná co největšími disky s minimální výškou gumy a hlavně mohutným křídlem zakrývajícím polovinu plochy zadního okna). Holt - každému se líbí něco jiného

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

v blave som videl oktaviu a ta bola ešte viac..:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: virnik

v blave som videl oktaviu a ta bola ešte viac..:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Dokaž to!!! :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: zaxon

Navíc se asi bude divit při dopravní kontrole nebo u stk,pod spz nesmí být nic chromované,kolega to málem neusmlouval a poliši při kontrole chtěli aby sundal chromovný držák spz na místě,jinak pokuta,ale naštěstí je obměkčil.:D

A tohle je napsaný kde? To jsem ještě neslyšel ani jsem to nečetl nikde v silničním zákoně. To znamená, že když mám přidělanou RZ na chromovaným nárazníků tak po mě budou chtít sundat nárazník? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jezkovi.voci

Původně zaslal: virnik

v blave som videl oktaviu a ta bola ešte viac..:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik:blicismajlik

Dokaž to!!! :D

odfotim si to ked budem zase v blave na ministerstve obrany

tam to stava na parkovisku a ten to riarne prehnal,a už mu chyba už len satelit na streche

[upravil dne 22/2/09 virnik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

no kluci já něco jako byla ta fabka ze začatku tak vítam u nas 405 , ale ta to má všude a kolem oken tam někomu nevyšla paska a zastříkal to barvou sprejovkou to tak vypada.

Jinak kolem nas jezdí ještě starší 406 combi a ta ma celej zadek olištovanej, dokonce i nadrž - vždy když projede kolem mě tak :o čumím

Tata mi ty pasky koupil taky, že si je mám dat na předni naraznik,no a už pul roku ležej v garaži ve skříni..no davat to tam nehodlam, to raději zakytuju,nebo seženu jinej:roker

Ta felicia to bude zřejmě nějakyho tunera asi začatečnik

[upravil dne 18/3/09 zpozdilek]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

V plzni jezdí podobně vychromovaná 406 kombík. Parkovat jsem jí viděl párkrát v Tylovce. Masakr. Taky mě lákalo jí vyfotit, ale rozmyslel jsem si to, protože potkat majitele, tak by si určitě myslel, že jsem z ní hotovej :-)

Že nemyslíš tuhle

http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccKrivoklat_2007_oficialni/cccrostak/krivoklat_07_rostak_114.jpg

http://www.peugeot-club.com/galerie/cccfoto_srazy/cccoficialni/cccKrivoklat_2007_oficialni/cccbagr/krivoklat_07_bagr_021.jpg

ta se totiž občas na vyskytuje na srazech klubu

[upravil dne 18/3/2009 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...