Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Druhý sraz lvíčat


Guest Cabrio

Recommended Posts

oranzovy majak - smesne .....

to teda kdyz treba jedou kombajny z pole s oranzovym majackem, tak jsou směšní?

no nevim, asi sme měli mít modrej majáček, abychom směšní nebyli.....

a proč sme ho tam měli? aby si auta jedoucí za námi uvědomila, že je může čekat určité nebezpečí.... proto se taky oranžové majáky používají !!!!!!!!!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

O ženy na srazech určitě stojime teda je fakt že mohu mluvit jenom sam za sebe,ale když už se teda chtěji přidat tak asi budou muset tolerovat to naše,,pubertalní,,chovaní ale je fakt že to co jsme delali mi je opravdu slabej odvarek oproti tomu co se vsechno da delat.Takže for lomarinka:musiš to překousnout a nebo prodej peugeota a kup si cokoliv jinyho v sobotu to nalesti a v nedeli se jet projet jen tak teda aby si to nezaprasila a pak honem do garaze. :P :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No ja nevým myslím si holki na srazech by chybět neměli ale musejí počítat že když ma v ruce takovou hračku jake je aut tak musí počítat že si budou hrát a předvádět se kdo ma hezčí hračku.To je normální povaha muže.Kdo si hraje nezlobí :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, pánové, čekal bych ale trochu diplomacie a taktu, třeba ve smyslu " ono to na tom videu jen tak vypadá, to video zkresluje, ve skutečnosti to tak drsně nevypadalo...", příp. v kombinaci s "všechno bylo organizačně zajištěný a zabezpečený, abychom nikoho neohrožovali..." atd. A ne, "sváteční řidičko, nelez sem". Ono, od něžných stvoření nemůžete příliš očekávat, že budou ony "pubertální výstupy" kdovíjak obdivovat. Jen počkejte, ty vaše polovičky to taky časem přejde!!! :D :D

Jinak, abych pravdu řekl, mě osobně jízda v koloně taky příliš neláká, ani auto nemusím mít narvaný reprákama, no a protáčet kola s dieselem taky zrovna moc nemůžu... Takže, na nějakej sraz bych sice i rád přijel, ale asi tam založím nějaké mírnější křídlo, více sedící u piva (vína atd...) - nebo jste snad proti???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oddie, jestli reagujes na muj prispevek, tak vez, ze jsem nemyslel, at nekdo zustava doma..... To mirnejsi kridlo uz tam je, takze se klidne muzes pridat :D a taky te musim upozornit, ze v nedeli byvaji vetsinou krute rana :D :D :D to vis - pivecko, vinecko, slivovicka...... takze odjezdy jsou nejdriv tak kolem 14hodiny :D (ne vsichni samozrejme)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze tu chvilu nejsem a uz jsme banda pubertaku :D Teda fakt si nechci predstavit, kdy Ten majacek na poslednim aute nebyl a nekdo chtel predjizdet. Mel by chlapec asi kapku vetsi problem :D;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak koukam, ze tu chvilu nejsem a uz jsme banda pubertaku :D Teda fakt si nechci predstavit, kdy Ten majacek na poslednim aute nebyl a nekdo chtel predjizdet. Mel by chlapec asi kapku vetsi problem :D;)

Urazit jsem nikoho nechtela (pubertakama) , ale jak sam uznavas, kdyby vas chtel nekdo predjet mel by asi kapku vetsi problem. A to je podle me ohrozeni silnicni dopravy, kdyz se pri predjizdeni setkam s auty(em) prudce vyjizdejici z kolony a zpet a navic bych se nemela kam zaradit. Na takoveto upozorneni urcite oranzovy majacek neslouzi, to by si ho pak mohl dat na auto kazdy a vykaslat se na predpisy.

2aulo: Nejsem mimo misu a ani nejsem svatecni ridic. Byl a je to jen muj nazor, tak mi hned nemusis nadavat.

Pokud nebude vadit ze se teto jizdy nezucastnim, rada za vama prijedu a hodime pokec nekde v klidu, treba u vinka.

Mejte se vsichni pekne.

|Lomarinka|

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Urbanek Tomas

Jasne Lomarinko,

Nema tady cenu resit jestli to bylo nebezpecny nebo ne. To, ze se ti nelibi Honzuv majacek za to ja nemuzu, ale pochop, ze kdyz jedeme na spanilou jizdu, tak za zadnou cenu nechceme aby se kolona roztrhala, proto musi jet vzadu ten nejzkusenejsi, aby zabranil vmichani do kolony jinym autum a zaroven aby zarucil urcitou bezpecnost, ikdyz tomu asi neveris. A to projizdeni krizovatek je taky bezpecny ver mi, kluci si s tim dali hodne prace. To ze nekteri jedinci pred kamerou zahrabali je jina vec, az teda prijedes na sraz a nebudes chtit riskovat svojeho milacka, tak te vezmu k nam do auta, abys vedela jaka je jizda v kolone a ze se nemusis niceho bat.

Peugeotaci jsou dost mirni a pohodovi lidi, to mi ver a svoje auta maji radi, proto neverim ze by hloupym riskovanim a frajerenim nejakou nehodu zpusobili

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musim rict, ze zadne prudke vyjizdeni z kolony nebylo a kdo z kolony vyjel, tak se kouknul do zrcatka, jestli tam nikdo neni. Ver´mi, ze jsem tu kolonu predjizdel asi 10 krat a vzdycky to bylo uplne v pohode. :cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A jeste poznamka pro pripadne zajemce o predjizdeni nasi kolony: "v pripade nedostatecneho rozhledu nebo pri nemoznosti se zaradit pred predjizdene auto neni predjizdeni povoleno" - tak nejak podobne hovori(la) vyhlaska :D , takze by meli chudaci stejne smulu kdyby se jim neco stalo...

Ne ze bych to nekomu pral, ale kdyz jede v obci asi tak 90, jako ten mlady spratek co se mezi nas ves*al, tak by meli brat papiry 1. za rychlou jizdu s jeste horkym ridicakem :D

2. za nedodrzeni bezpecne vzdalenosti od auta jedouciho pred nim

3. za porusovani nepsanych pravidel - do kolony jedne znacky se nemichej

howgh

Peugeot forever !!!!!!!! Skoda to hell :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Lomarinka; To neměla být nadávka,ale dle tvého názoru na věc se to dalo usuzovat.Jestli sis to vzala osobně tak sory,taky jsem ale konstatoval že by tě měli ostatní odpustit.Můj názor je ale ten že pokud nevíš nebo netušíš co vše se na srazu dělá a dá dělat tak jsi asi opravdu kapku mimo "mísu".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...