Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Druhý sraz lvíčat


Guest Cabrio

Recommended Posts

Právě jsem se vratil ze druhého clubového srazu musím hned na začátku zklamat ty co tam nebyli, ale chtěli být.Sraz se opět povedl na výbornou ;)(teda až na to páteční počasí).Tím to by jsem chtěl poděkovat všem kdo se podílel na přípravě za perfektní akci.Už se těším až se se všemi znovu setkám.

Akorát jeden problém nastal.:(Zklamal trochu mašinka když odmítl dělat kuřátka ,ale to se vyřešilo. Tak zdar příště. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:aulo je možné, že tobě se tam nelíbilo to je věc názoru mě se tam líbilo pokecal jsem s kamarádama z minulého srazu.A s mašinkou jsem myslel že nás nenechá naholičkách.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo sraz byl vydarenej asi tak na 205 procent nemelo to chybu ovsem jako ten prvni uz aby byl dalsi ale chapu ze vsichni budeme pres zimu upravovat a ladit tak zas az najare.Jo este bych se chtel zminit o ceste domu jelikoz pred olomouci strasne prselo tak sem na svych sirokych a radne sjetych pneumatikach pusobyl pro sve dva kolegy co jeli semnou jako brzna jenomze cim vic sme se blizili k domovu tak prestavalo prset a silnice zacly osichat a tak se zacalo slapat celkem vic na plin a po prujezdu jedne,,vice,,malebne vesnicky sem zauvazoval jestli vedle meho oblibeneho Peugeot-clubu nezalozime take ,,Hovado-clubČR,, tot asi vse tak zas priste

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to:tuner to máš pravdu že jsi jel jak šnek ze začátku ale ja měl taky nahnáno s těma 205 vzadu.Dnes jsem předčasně uklidil auto na zimu hovado nedalo mi přednost takmam kousek kratší předek. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jen se tlemte pánové.Ze všeho mě nesere nic tak jako to že ty peníze měli jít do tuningu a ne do oprav, ale když někdo jejde v obytné zoně asi 70 Km/h tak se nesmí divit.Tak mám co dělat. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak lidicky..... jsem nasranej jak cip.... :mad: nejake cu*ak mi naboural auto.... ku*wa!!!!!! zas*ani skodovkari - nesnasim kreteny, kteri jeste nemaji papiry a jezdi jak hovada a jeste k tomu namr*ani..... Parchanti - a zese se bude kytovat - brousit - kytovat - brousit..... Mam chut vrazdit ;)

Ale: viz dole :D

[Editováno 9/28/02 voštík]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Makovice: ted teda nevim vo cem tocis :D........ Jo ty myslis toho debiiilka, co se tam privteril? Ne ten to nebyl - byla jine barvy - ale je pruser, ze uz tam pak ta schade nikde nebyla, jinak by asi lezel uz v marnici ten smejd a jeho pixla by byla uplne na sracky...

BTW: na ty smejdy skodovkarsky jsem vysazeny proto, ze mi porad lezou do cesty a mysli si, ze jsou pany silnic. Jo... a chovaj se ty ku*vy strasne nevyzpytatelne... to me se*e

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Divala jsem se na Vase videa a udelala jsem jenom dobre ze jsem nejela. Nejsem zvykla na pubertalni vystupy (troubeni aut, protaceni pneumatik ...) Na co si to hrajete? Vzdyt jste ohrozovali celou silnicni dopravu (oranzovy majak - smesne) Pokud bude nejaky normalnejsi sraz urcite pojedu, ale zabit se nechci!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...