Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zmena jazyka 607 nový model


Dian

Recommended Posts

Zdravím. Mám 607 2,2 Hdi nový model rok 06. Mám tam ako komunikačný jazyk zvolenú Španielčinu. Pri pokuse o zmenu jazyka napr. na Nemčinu mi pýta nejaké CD. Vie mi niekto poradiť, kde a za kolko to zohnať?? Dá sa vypnúť hlásenie nezapnutých bezpečnostných pásov?? Na starom modeli 607 to krátko \"píplo\" a bol pokoj. Tu na novom modeli to pri jazde bez pásu ziape zúrivo a čím dalej, tým viac :o(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

niekde tu na fore nájdeš odkaz na nejakú stránku, odkial sa to CD dá stiahnuť a napáliť... ja som odtial sťahoval CD na starý model a fungovalo to. A viem, že tam bolo aj na nový model. Pohľadaj, je to tu niekde ... aspoň si myslím, že to bolo z tohoto fóra :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Presne tak, potrbujes systemove CD. Len pozor su rozne verzie tohto softwaru. Teda ak mas 2006 je mozne ze ti tam mas na tej spanielcine uz novsiu verziu softwaru a preto si stiahni tu verziu na ktoru idu 2007/2008 mapy. Ak by si tam nahral starsiu verziu, mapy by sa ti nemuseli nacitat. Ja som to takto menil z nemciny do anglictiny, trva to 10 minut a jedine co urobis je to, ze tam strcis CD a ono sa to updatne samo. Bezpecnostne pasy rozculovali aj mna ale toto ti fakt vypnu len v servise, ked ta napoja na pocitac..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...