Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

  • O 2 týdny později...

Dobrá lopata, ještě když má před sebou metr místa :D Jo nejlepší když máš nikde zaparkovat s dodávkou s vlekem minule jsem kvůli tomu musel zabrat 4 místa  :D Jinak bych zacláněl do silnice a pak pak ti přijde vynadat nějakej dědek (ve filcce)  že zabíráš místo a sám to sám zaparkuje o kus dál skoro přes 2 pruhy, vzhledem k tomu že já se tam jinak nevejdu mi tahle situace přišla dost komická ..  

Upraveno uživatelem dagustino
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

My na místo přijeli až po něm :) Ještě byl u auta, odcházel od něj zrovna .. No vůbec mu to divný nebylo nebo blbý nechat to takhle ... Tak jsem se na něj aspoň pořádně podíval, na toho baworáka  - pána tvorstva .. pche .. obyčejnej floutek jak já :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tenhle maník je extra třída, hodil to nejen přesně přes dvě místa, ale navíc jestě přes dva invalidy. A stál tam tak dlouho, že už měl za stěračem cedulky od ostrahy. Když jsem si vytahl mobil, že ho blejsknu, šel zrovna okolo mě nějaký další uvědomělý občan a hlásí: To je čů...rák, co?IMG_20170115_095110.thumb.jpg.6bc65848109699435a2b4c0447514fc7.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

kdybyste viděli parkovat berlingo přes dvě místa naštorc, tak jsem to já :papa, protože lidi sou kujvy neobádané, ale pro svoji omluvu napíšu, že parkuju zpravidla co nejdále od vchodu, takže nikomu nepřekážím :bojim, zatím jsem se ale tady nenašel, takže asi OK

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...