Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

Původně zaslal: janci77

Původně zaslal: wooody

takle se parkuje u nás, všimněte si na čem stojej..... když sem tam stal ja, mel sem to za 2000 a od tech samejch

Asi preto, že si im stál na ich mieste....:D

asi je to mozny, ale moje tam bylo obsazeny a ja si chtel neco doma vyzvednout a udelat, cca 30 min hajzlove

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 měsíce později...

Tak sem teď jel po naší jednosměrce před barákákem a chystám se parkovat. Zas experti se postavili co \"nejlíp\" tak na jedinej flek bych se dostal i bych vylez, ale týpek vedle mě by mě určitě omlátil dveře, tak si říkám prdím na to.

Jedu kousek dál vidím volný místo tak zastavím a du na couvání na parkovací záliv. Za mnou ovšem byla čičinka nalepená jak kdyby chtěla otestovat, jestli je mý tažný dost tvrdý pro její předek :D takže za mnou nalepená čičinka se začla strašně rozčilovat, jak si to můžu dovolit couvat jen tak jako - nevím co ju nasralo víc, jestli že ten flek chtěla ona, nebo jestli jela pryč... To nevím...

Každopádně to je poprvé, co kravička která netuší o bezpečné vzdálenosti, lepí se lidem na prdel a má ještě chuť si vykládat s Budvarem, škoda že až sem vylezl z auta aby sme na sebe nepořvávali přes okýnka odjela, měl sem chuť na vážnej konstruktivní rozhovor :bacha

[upravil dne 20/5/09 budvar]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Bezna vec :)

Jen se mnou malo lidi konzultuje o tom. Mam 190 Cm, tak 110 Kg a od prirody ramena :D A vetsinu kdyz raz zahucim z okna neco na P alebo K tak u druhyho auta to proste stichne, a jede dale :D

Len treba radne zarevat :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pcr.jpg

To jsem takhle jednou potřeboval vyzvednout těžké balíky na poště. Pánové z PČR mi dvě a půl hodiny čekání z mého života těžko vrátí, ale po tom, co jsem se na ně dostatečně vykřičel, mě na Proseku PČR zásadně nestaví.

Holt mi zas jednou pomohli a ochránili mě.

[upravil dne 21.5.09 Fx]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Fóbijákovi prostě cákli nervy - ono když se na tu fotku podíváš líp, tak uvidíš, že minimálně dvě auta v té příčné řadě stojí jak hovada (kdyby stáli líp, krásně by se tam jedno auto vecpalo), takže se tý Fóbii ani moc nedivím = asi bys tam našel i mého piškota prsklýho úplně stejně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V podstatě většina parkování tady na fotkách mi není proti srti a občas takhle zastavím taky. Pokud jedu někam něco jen zařídit, absolutně se nehodlám zatěžovat a zdržovat parkováním auta. Zastavím na na nejbližším volném místě tak, abych nepřekážel ostatním a mohli mne objet. Pokud ale někde parkuji na dýl nebo přes noc, snažím se postavit auto tak, aby se na prakoviště vešlo co nejvíce aut (tzn. co nejmenší rozestup od ostatních vozidel.). Možná je jen otázka času, než mne někdo z Vás nachytá s foťákem :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Fóbijákovi prostě cákli nervy - ono když se na tu fotku podíváš líp, tak uvidíš, že minimálně dvě auta v té příčné řadě stojí jak hovada (kdyby stáli líp, krásně by se tam jedno auto vecpalo), takže se tý Fóbii ani moc nedivím = asi bys tam našel i mého piškota prsklýho úplně stejně.

No jo,jenže podívej se na tu modrou ochcávku,kde je čára před ní a za ní..když si tenhle rozestup čar posuneš vlevo,tak ty auta stojí dobře a ten s Fobií tam nemá co dělat..Felcka stojí blíž k čáře vpravo a druhá ochcávka zase blíž k čáře za ní(vlevo)...teda pokud dobře vidím..přeci jen jsem už 13hodin v práci..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

noo je fakt že to parkování u nás stojí za h*vno...v pět hodin odpoledne si rád že zaparkuješ a přijet v osm večír no to už seš úplně v háji...a najdou se i tací kteří zaparkují na invalidy (invalidi nejsou)..a to potom řeší policajti a odtahovka.....jinak ty auta v podélném se drží svých čar a to že se tam vměstnala fobie má na svědomí moc krátká filcka....noo ale už se těším až postaví patrové garáže místo bývalé točny tramvají (kousek plochy jde vidět úplně vlevo na fotce)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak kdybych měl fotit ty ichtyli důchodce s těma nákupníma taškama jak parkujou tak bych jim z fleku vzal papíry a dal hovno do ruky,tím by aspoň nebránili druhým v parkování !!! Klasika,důchodce s Fiatem činkvečento :D má místa na dvě auta,no nepostaví to ten debil do prostřed ???? Tak že se tam už nikdo nevejde,s odpovědí že je nemocnej a potřebuje otevřít dokořán dveře aby mohl vylést !! Tak jsem ho zjebal jak sirotka,a řekl že pokud neumí parkovat ať vrátí papíry a do auta radši neleze.... a začal na něj ať to kouká dát víc na nějakou stranu ,že taky chci zaparkovat a nebudu se koukat na ty mezery mezi autama,sice pičoval ale přeparkoval..... a pak že to nejde !jenže kdyby byl jeden tak budiž,jenže tady v ulici parkujou rovnou 4 takový blbci a to je fakt nádhera !!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Joo když jsme u toho parkování: Vyvezl jsem cecilku, po servisu, k místní bance, abych mohl z bankomatu vytěžit hotovost na zaplacení servisu. Předem jen upozorním,že mám papíry teprve třetím rokem. Přede mnou jela nějaká rádoby buchtička s rádoby vytuněnou Tigrou. Před bankou zrovna 3 volný fleky na kolmé parkování. Tak : buchta popředu zaparkovala,otevřela dveře jakože výstup.Já si najel před její záď,pádž jsem si chtěl osvěžit parkování na zpátečku.Zařadím zpátečku a už už se chystám couvat. A najednou koukám tigra opět v pohybu,naneštěstí směrem do mého boku.Takhle rychle jsem ze zpátečky na jedničku v životě nezařadil.Ta pizda se ani nekoukala kam couvá.No minula mě o vlásek. Ještě jsem v tom fofru na ni zařval čum kam jedeš krávo. Normálně jsem myslel,že její záměr je poopravit si parkovací pozici,ale vono ne.Zase zajela zpátky na to místo stejně jako tam byla prve.Vesele vystoupila a natrajdala si to do banky.Vůbec neměla ponětí o ničem. Ta byla fakt zralá na konstruktivní rozhovor. I když by asi nebyl konstruktivní jako spíš deformační.:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Většina na této ulici je celej rok \"zelených\" - ani to jinak nejde v centru - občas se objeví ale pár červených a je veselo... Psal sem na 99% může být situace kdy to mělo smysl - ale znám tyhle manýry parkovací a většinou to tak prdne páč mu to z té zatáčky tak vyšlo a kdo by to srovnával, jen proto že stojím jak ucho - naproti je restaurace tam většina jede a maj hlad evidentně...

post-0-14109607505688_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...