Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Parkuju, Parkujes, Parkujeme ....


zabit

Recommended Posts

S tim olejem bych to nepřeháněl, ona je to totiž dost prasárna a nebezpečná, pokud to nečekám a zapnu stěrače a najednou nevidím, to asi není to pravý. Potom by se taky mohlo stát že ten olej začnou použivat chodci kteří musejí obcházet dodávky parkující na přechodech když jdou na pátou ráno do práce a pod:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: urdemala

neříkám že jsem ho 100% ovládal, ale zaparkovat a couvat jsem umět musel. ale tahle paní prostě nechápe princip řízení. to neni nějaká nejistota nebo stres, ona neví. a to je nebezpečný. a stejně tak to platí, jak píšeš u tvojí ženy - nemyslim si, že je ideální zaparkovat místo ní, tak se to nikdy nenaučí, výmlovou jí bude \"když on za mě parkuje manžel...\".

Přesně! Bývalá manželka taky v životě s autem před autoškolou neparkovala, tak jsem jí udělal autíčko z Lega s volantem :) a parkovala mezi angličáky do zblbnutí, pak sedla do auta a šlo jí to samo, že jsem to ani sám nečekal. A stejně jsme každej víkend jezdili na prázdný parkoviště parkovat mezi popelnice.

S těma dodávkama před přechodem nesouhlasím a trvám na tom, že je to vrchol bezohlednosti vůči chodcům i ostatním řidičům, jenže to by každej nesměl chtít parkovat max.10m od svýho baráku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prošla jsem si přesně stejnou školou jak píše Michal. Taťka mi to ukazoval na angličácích a pak na papír mi to maloval a strašně to pomohlo. Dokázala jsem si to představit a to bylo hlavní - kde a jak stojím, kam musím vytočit kola, aby auto zatáčelo kam chci a tak. Doporučuji všem. A když se mi stalo, že mě pánové zablokovali tak, že jsem si netroufla vyjet, poprosila jsem kolemjdoucího..kupodivu mi to auto vrátil:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

..... A když se mi stalo, že mě pánové zablokovali tak, že jsem si netroufla vyjet, poprosila jsem kolemjdoucího..kupodivu mi to auto vrátil:D

K tomu mám příhodu od mého bývalého kolegy z práce. Zoufalá slečna NE a NE zaparkovat do díry, tak se uvolil a její BMW X5 zaparkoval - co čert nechtěl, najednou se objevil chlap (údajně manžel) a kolegu začal obviňovat, že odřel a naťukl roh nárazníku a že buď vysolí 3000 nebo budou volat policajty. Kámoš to naštěstí ustál, s ledovým klidem řekl, že ON na žádný policajt čekat nebude, že nic neudělal a odjel - OD TÉ DOBY ALE NIKOMU (ani hezkým slečnám) PARKOVAT NEPOMÁHÁ - dotyčný zřejmě čekal na kavku, na kterou hodit poškození drahého auta .....

[upravil dne 20/12/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

Prošla jsem si přesně stejnou školou jak píše Michal. Taťka mi to ukazoval na angličácích a pak na papír mi to maloval a strašně to pomohlo. Dokázala jsem si to představit a to bylo hlavní - kde a jak stojím, kam musím vytočit kola, aby auto zatáčelo kam chci a tak. Doporučuji všem. A když se mi stalo, že mě pánové zablokovali tak, že jsem si netroufla vyjet, poprosila jsem kolemjdoucího..kupodivu mi to auto vrátil:D

Kolikrát už jsi někohoho požadala aby ti odparkoval??? ptám se proto, že já už byl požádan asi 10x ale svoji ženě vnucuji vždy myšlenku požádat o asistenci ano, pustit cizího člověka NE

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zvláštní--píšete o ženách,jakoby žádná neuměla zajet do mezery :o:o-ano--jsou v řízení pomalejší a určitě klidnější....je

to však lepší :myslim,než ti divocí debilové,kteří všude musí být první--v poslední době přibývají geometrickou řadou si

myslím--a když vaše partnerky zaparkovat neumějí--proč jim to neukážete,o víkendu je placu všude hafo

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

K tomu mám příhodu od mého bývalého kolegy z práce. Zoufalá slečna NE a NE zaparkovat do díry, tak se uvolil a její BMW X5 zaparkoval - co čert nechtěl, najednou se objevil chlap (údajně manžel) a kolegu začal obviňovat, že odřel a naťukl roh nárazníku a že buď vysolí 3000 nebo budou volat policajty. Kámoš to naštěstí ustál, s ledovým klidem řekl, že ON na žádný policajt čekat nebude, že nic neudělal a odjel - OD TÉ DOBY ALE NIKOMU (ani hezkým slečnám) PARKOVAT NEPOMÁHÁ - dotyčný zřejmě čekal na kavku, na kterou hodit poškození drahého auta .....

No bejt to nějaká korba, asi by hodně rychle zdrhal...

Takže radši chodit s foťákem, a před takovým činem si auto vyfotit a pak teprve zaparkovat.

Taky dobrý parkování - č.1 vyjede zadem, to je v pohodě, že č.2 stojí v druhé řadě, ale č.3 - to je super parkování. :)

post-0-14109603762371_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MAJSNER-VÁCLAV!!!

Kolikrát už jsi někohoho požadala aby ti odparkoval??? ptám se proto, že já už byl požádan asi 10x ale svoji ženě vnucuji vždy myšlenku požádat o asistenci ano, pustit cizího člověka NE

Stalo se mi to jednou;) A věřím, že kdyby mi třeba jen řekl, jak se odtamtud dá vyjet ( kam se mám dostat předkem a kam zadkem), tak to zvládnu. Ale tam šlo o to, že se muselo pravým předním kolem na chodník a pak to nechat spadnout a z toho mám fakt respekt, absolutně nedokážu odhadnout to padání... Třeba se to někdy naučím;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: meldal

Kdyz jsem dneska zaparkoval a predsebou uvidet toto, hned jsem si vzpomel na tohle vlakno :mrk

[upravil dne 21.12.2008 meldal]

tak za takovy parkovaní kdyz bych nemel uz nikde jinde kde zastavit bych sel a vypustil mu kola blboj... ty cary tam asi od neceho prece jen jsou..

nyní bydlím na sídlišti a vim jak to tam vypada a tak ze kdyz se stoji na trave tak to docela chapu ale nekdy vemu fotak a tobudete teprve zirat jak se da zaparkovat... ;)... minule mi volala mamka ze ji volal Mestky polis znamej ze moje malinkaty auto blokuje jistou pani a at jsi jdu popojet.... tak sem se v 6 rano v sobotu zved oblik a sel dolu zenska uz vyjeta vyjel ji neaky zmaní (chlap) a prej ze si asi odrela auto o moje tazny OKO(nevim co nacvicovala mista jak na fotbalovym hristi) ja na aute nic nemel a tak sem ji odbyl ze je blba a at mi to radsi ani nerika tak zvakla a ze pojede no na to ze tam (dle jejího ztvrzení pul hodiny vyjíždí => motor ohraty) se rozjízdela na 3x poprví chciplo po druhy a pak se rozjela po tom co odjela jsme kouk jeste na auto a sel si zase lehnout... jedna baba a jedna fabie a zburcuje policajty mamky a jeste me kvuli nicemu .. no ani sem se nechtel nastvat jinak bych asi ani uz neusnul.. ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...