Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

TRIPPLING - funkce komfortního blikání


Gump

Recommended Posts

Původně zaslal: Gump

Už jste někdo montoval Trippling (http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm) do 406 ? Pochlubte se.

Ferry to uz ma ve sve 406 , mě to přijde zbytečne , resp , pokud před krizovatkou predjizdis cyklistu a pak se zarazujes , muzes kohokoliv zmast v krizovatce a muze dojit k nehode.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Gump

Už jste někdo montoval Trippling (http://www.dhservis.cz/dalsi_1/trippling.htm) do 406 ? Pochlubte se.

Ferry to uz ma ve sve 406 , mě to přijde zbytečne , resp , pokud před krizovatkou predjizdis cyklistu a pak se zarazujes , muzes kohokoliv zmast v krizovatce a muze dojit k nehode.

to si nemyslim, kdykoliv to trojite bliknuti muzes zrusit pohybem packy blinkru na druhou stranu, me to vyhovuje a v

jinak stavba a zapojeni toho zarizeni je jednoduchy, nechal jsem si poslat naprogramovany cip a zbytek soucastek jsem si dokoupil a plosny spoj udelal doma

[upravil dne 14/12/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Gump

Zajímá mě kam jsi to zapojil.Zapojil jsi to u spínače výstražných světel nebo u páčky blinkrů.

zapojil jsem to u prerusovaciho rele, ktere je schovane v palubce za vydechem vzduhu vlevo od volatnu, da se k nemu taky dostat zboku palubky, kdyz otevres dvere tak z boku je zaslepka, ale pro montaz je lepsi sundat celou tu spodni sedou cast palubky. Blizkou je tam i k pojistkam ( +12V ) a ke kostricimu bodu a cely obvod se tam da pekne schovat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Tornado

Primo na tech strankach dhservis.cz maji stavebnici za 500kc - http://obchod.dhservis.cz/index.php?main_page=product_info&products_id=337

ja objednaval jen samotny naprogramovany procesor za 400Kc+postovne, ale ten koukam, ze uz asi neni v nabidce, nicmene urcite by se dalo domluvit, na druhou stranu jestli je ta stavebnice i s tim plosnym spojem, jako ze to tak vypada, tak za 500Kc bych asi koupil komplet, nez se drbat s kreslenim a leptanim plosnaku v peroxidu nebo FeCl3 doma :D

[upravil dne 16/12/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle zarizeni se da nastavit tak ze kdyz jenom brknes do packy, treba 0,5 sec, tak to trikrat blikne, ale kdyz packu podrzis na dyl jak 0,5s tak to blikne jen jednou, no a pak kdyz to precvaknes pres aretaci tak to blika taky jen dokud je packa v aretaci, kdyz se vrati zpet tak uz to samo neblika, fakt nevim proc se toho tak bojite :D ja uz bych si v aute bez toho jen tezko zvykal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

tohle zarizeni se da nastavit tak ze kdyz jenom brknes do packy, treba 0,5 sec, tak to trikrat blikne, ale kdyz packu podrzis na dyl jak 0,5s tak to blikne jen jednou, no a pak kdyz to precvaknes pres aretaci tak to blika taky jen dokud je packa v aretaci, kdyz se vrati zpet tak uz to samo neblika, fakt nevim proc se toho tak bojite :D ja uz bych si v aute bez toho jen tezko zvykal

Myslíš že by se to dalo dát do 407????? dost často jezdím v autech co to mají a taky mi to chybí...už jsem se přistihl u 407 jak jsem jen tukl do páčky a čekal že to bude blikat......:myslim:myslim:myslim:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Ferry

tohle zarizeni se da nastavit tak ze kdyz jenom brknes do packy, treba 0,5 sec, tak to trikrat blikne, ale kdyz packu podrzis na dyl jak 0,5s tak to blikne jen jednou, no a pak kdyz to precvaknes pres aretaci tak to blika taky jen dokud je packa v aretaci, kdyz se vrati zpet tak uz to samo neblika, fakt nevim proc se toho tak bojite :D ja uz bych si v aute bez toho jen tezko zvykal

Myslíš že by se to dalo dát do 407????? dost často jezdím v autech co to mají a taky mi to chybí...už jsem se přistihl u 407 jak jsem jen tukl do páčky a čekal že to bude blikat......:myslim:myslim:myslim:myslim

myslim ze jo, zkusim mrknout do schemat jestli je na 407 sezenu

EDIT tak na 406 s BSI by to podle schemat melo jit bez problemu, takze asi i na 407

[upravil dne 16/12/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Přema

Původně zaslal: Ferry

tohle zarizeni se da nastavit tak ze kdyz jenom brknes do packy, treba 0,5 sec, tak to trikrat blikne, ale kdyz packu podrzis na dyl jak 0,5s tak to blikne jen jednou, no a pak kdyz to precvaknes pres aretaci tak to blika taky jen dokud je packa v aretaci, kdyz se vrati zpet tak uz to samo neblika, fakt nevim proc se toho tak bojite :D ja uz bych si v aute bez toho jen tezko zvykal

Myslíš že by se to dalo dát do 407????? dost často jezdím v autech co to mají a taky mi to chybí...už jsem se přistihl u 407 jak jsem jen tukl do páčky a čekal že to bude blikat......:myslim:myslim:myslim:myslim

myslim ze jo, zkusim mrknout do schemat jestli je na 407 sezenu

EDIT tak na 406 s BSI by to podle schemat melo jit bez problemu, takze asi i na 407

[upravil dne 16/12/08 Ferry]

Mrkni,děkuji budeš moc hodný.......:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je vyrazne vyborna vec...sluzebni fabie to ma a je to vec,ktera by se mi libila i u myho presunovadla;)...Kdyby jste chystali nejakou grupen objednavku a nasel by se ochotny dobrak co to nafoti a udela navod pro lidi jako jsem ja (radsi trikrat poprosim,podekuju a okopiruju nez abych neco znicil) tak bych se mile rad pridal...je to vyborna vec;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...