Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tempomat do 406


Jukata

Recommended Posts

Původně zaslal: Honza z Nera

Ahoj. Mám ho také dodělávanej. Podle mě ti to půjde, ale je na to potřeba někdo z diagnostikou aby ti to potvrdil a samozřejmě dokoupit ovládání tempomatu.

No tak to je parada, a ty jsi si to delal sam nebo ti nekdo pomahal. Hodil by se navod... Ovladani bych asi mel byt schopen sehnat. Treba vrakoviste.. ale maj tam jen 406 z anglie, tak se bojim aby nemely to ovladani zrcadlove:). Predpokladam ze pres tu diagnostiku se to musi aktivovat v ridici jednotce ze? nekoho takoveho bych tu na foru snad taky mohl sehnat.. tedy pokud najdu kde se o tom pise...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jukata

Původně zaslal: Edison

Je tu toho o tom spousta.. Tak pohledej... Někdy je lepší nejdřív hledat a pak se ptát.

hledal sem to asi dve hodiny... tak se omlouvam, pokud vis kde se o tom pise a muzes to linknout budu ti velice zavazan...

Vlevo nahoře je \"Hledání\". Zadáš-li \"tempomat\" nebudeš hledat dvě hodiny, ale tři dny číst. ;-)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Edison

Původně zaslal: Jukata

Původně zaslal: Edison

Je tu toho o tom spousta.. Tak pohledej... Někdy je lepší nejdřív hledat a pak se ptát.

hledal sem to asi dve hodiny... tak se omlouvam, pokud vis kde se o tom pise a muzes to linknout budu ti velice zavazan...

Vlevo nahoře je \"Hledání\". Zadáš-li \"tempomat\" nebudeš hledat dvě hodiny, ale tři dny číst. ;-)

asi tak ;) stacilo napsat tempomat 406 a vyhodilo to vysledek hned :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

Původně zaslal: Edison

Původně zaslal: Jukata

Původně zaslal: Edison

Je tu toho o tom spousta.. Tak pohledej... Někdy je lepší nejdřív hledat a pak se ptát.

hledal sem to asi dve hodiny... tak se omlouvam, pokud vis kde se o tom pise a muzes to linknout budu ti velice zavazan...

Vlevo nahoře je \"Hledání\". Zadáš-li \"tempomat\" nebudeš hledat dvě hodiny, ale tři dny číst. ;-)

asi tak ;) stacilo napsat tempomat 406 a vyhodilo to vysledek hned :)

no covece, tak to je vec, kterou sem udelal jako prvni, ale nic mi to nenaslo, tak sem patral a patral a nic nevypatral... priste to zkusim hledat lepe...;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jukata

Původně zaslal: Honza z Nera

Ahoj. Mám ho také dodělávanej. Podle mě ti to půjde, ale je na to potřeba někdo z diagnostikou aby ti to potvrdil a samozřejmě dokoupit ovládání tempomatu.

No tak to je parada, a ty jsi si to delal sam nebo ti nekdo pomahal. Hodil by se navod... Ovladani bych asi mel byt schopen sehnat. Treba vrakoviste.. ale maj tam jen 406 z anglie, tak se bojim aby nemely to ovladani zrcadlove:). Predpokladam ze pres tu diagnostiku se to musi aktivovat v ridici jednotce ze? nekoho takoveho bych tu na foru snad taky mohl sehnat.. tedy pokud najdu kde se o tom pise...

Já tomu nerozumím, a tak jsem si to celé nechal udělat. Co se týče diagnostiky, servisu atd., tak jezdím k pp205. Dílnu má v Klech u Mělníka. Pracuje solidně a za rozumný peníz, ale jestli to na tebe nebude moc daleko.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Honza z Nera

Původně zaslal: Jukata

Původně zaslal: Honza z Nera

Ahoj. Mám ho také dodělávanej. Podle mě ti to půjde, ale je na to potřeba někdo z diagnostikou aby ti to potvrdil a samozřejmě dokoupit ovládání tempomatu.

No tak to je parada, a ty jsi si to delal sam nebo ti nekdo pomahal. Hodil by se navod... Ovladani bych asi mel byt schopen sehnat. Treba vrakoviste.. ale maj tam jen 406 z anglie, tak se bojim aby nemely to ovladani zrcadlove:). Predpokladam ze pres tu diagnostiku se to musi aktivovat v ridici jednotce ze? nekoho takoveho bych tu na foru snad taky mohl sehnat.. tedy pokud najdu kde se o tom pise...

Já tomu nerozumím, a tak jsem si to celé nechal udělat. Co se týče diagnostiky, servisu atd., tak jezdím k pp205. Dílnu má v Klech u Mělníka. Pracuje solidně a za rozumný peníz, ale jestli to na tebe nebude moc daleko.

no ja tomu taky nerozumim, takze pokud mi to nekdo udela, budu rad, alespon to nezk**vim:). Předpokladam, ze pp205 je nick clubu:). A na kolik te to prislo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Páčka tempomatu asi 1600

spínač na brzdový pedál asi 400 jestli si dobře pamatuju

zapnutí v diagnostice - to si nepamatuju

práce - vyříznutí otvoru v krytu volantu (je to předem předlisované.

Nechal jsem si to dodělat v Olomouci při cestě na slovač, spínač jsem koupil u Peugeota (jsou 2 druhy - podle barvy namontovaného konektoru - já měl červený) a namontoval sám - je to jen zacvaknutí do připraveného otvoru a připojení konektoru. Páčku jsem nekupoval předem, protože se prý může stát, že nelze v diagnostice zapnout - není tam volba. A v Olomouci byla za rozumný peníz.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: ladak

Páčka tempomatu asi 1600

spínač na brzdový pedál asi 400 jestli si dobře pamatuju

zapnutí v diagnostice - to si nepamatuju

práce - vyříznutí otvoru v krytu volantu (je to předem předlisované.

Nechal jsem si to dodělat v Olomouci při cestě na slovač, spínač jsem koupil u Peugeota (jsou 2 druhy - podle barvy namontovaného konektoru - já měl červený) a namontoval sám - je to jen zacvaknutí do připraveného otvoru a připojení konektoru. Páčku jsem nekupoval předem, protože se prý může stát, že nelze v diagnostice zapnout - není tam volba. A v Olomouci byla za rozumný peníz.

Jasny, takze nejdulezitejsi je zajet nekam na diagnostiku a nechat si zjistit, zde je vubec mozny tuhle volbu aktivovat. Nekde sem ale videl, ze packa samotna temopomat nespina ne? jeste je na palbuce nekde vedle serizovani klopeni svetel sipnac tempomatu je to tak? a ten neni potreba?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Jukata

Původně zaslal: ladak

Páčka tempomatu asi 1600

spínač na brzdový pedál asi 400 jestli si dobře pamatuju

zapnutí v diagnostice - to si nepamatuju

práce - vyříznutí otvoru v krytu volantu (je to předem předlisované.

Nechal jsem si to dodělat v Olomouci při cestě na slovač, spínač jsem koupil u Peugeota (jsou 2 druhy - podle barvy namontovaného konektoru - já měl červený) a namontoval sám - je to jen zacvaknutí do připraveného otvoru a připojení konektoru. Páčku jsem nekupoval předem, protože se prý může stát, že nelze v diagnostice zapnout - není tam volba. A v Olomouci byla za rozumný peníz.

Jasny, takze nejdulezitejsi je zajet nekam na diagnostiku a nechat si zjistit, zde je vubec mozny tuhle volbu aktivovat. Nekde sem ale videl, ze packa samotna temopomat nespina ne? jeste je na palbuce nekde vedle serizovani klopeni svetel sipnac tempomatu je to tak? a ten neni potreba?

dulezitá věc:

jakej rok výroby máš? resp. mas ovalne nebo kulate pačky pod volantem? (ovladani radia je kulata pačka nebo mušlička? )

pokud mas s musli tedy mux tak mas vetší šanci mít tempomat ale upřimně pokud zalovím v paměti tak u 1,8 benzinu si nevzpominam jedinou uspesnou aktivaci tempomatu pokud pominu jaudaxovu 307 , ale to byl vlastně dvoulitr.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnusoba

Nezabudli ste všetci na niečo???

V popise má motor 1.8 16V...pýtal sa ho tu niekto, či má mechanicky alebo elektronicky ovládanú škrtiacu klapku?

Ak má mechanicky tak mu je páčka tempomatu a brzdový spínač akurát tak na dve veci... :bojim

v podstate se ptam na to ja o prispevek vyse

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

dulezitá věc:

jakej rok výroby máš? resp. mas ovalne nebo kulate pačky pod volantem? (ovladani radia je kulata pačka nebo mušlička? )

pokud mas s musli tedy mux tak mas vetší šanci mít tempomat ale upřimně pokud zalovím v paměti tak u 1,8 benzinu si nevzpominam jedinou uspesnou aktivaci tempomatu pokud pominu jaudaxovu 307 , ale to byl vlastně dvoulitr.

aha, tak rok vyroby mam 2003, sem si skoro jist ze mam ty novejsi packy a ovladani radia pod volantem mam takovy to siroky rozplacnuty. Ale nenapadlo me ze muze byt problem jeste s tim jestli mam elektronickou nebo mechanickou skrtici klapku... navic nemam tuseni co tam muze byt:( jak to poznam?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...