Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dneska vařim já


vendelinek

Recommended Posts

Původně zaslal: permonik7

:xvul Petra XSI: Ještě nedala, ještě jich dohromady moc nemám a sem je dávat nechci, takdy je to těžkej :xvul. Mám fakt zatím asi jen 3 fotky. Zkusím je šupnout na hlavní stranu;) http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/info.php&ktere=5606

Už mlčím Permoníčku, už mlčím :ticho

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: permonik7

:xvul Petra XSI: Ještě nedala, ještě jich dohromady moc nemám a sem je dávat nechci, takdy je to těžkej :xvul. Mám fakt zatím asi jen 3 fotky. Zkusím je šupnout na hlavní stranu;) http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/info.php&ktere=5606

Jj,pěknej mazel,tj,:supera ty hlídače

getfotoht7.jpg

,jaký má,ty jsou určitě proti zlodějum,viď :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vendi, nebudeš tomu věřit, ale ti hlídači měli asi nějaký odstrašující efekt, protože se mi zatím nenechavavci vyhnuli;) Ale co nebylo, může být...tak snad ne,ťuky,ťuk.

Akorát tihle hlídači hlídali Olivku. V novém autě na ně není na palubní desce místo. Nevím, na co ti designéři myslí, když to navrhují:D

Fotky nového auta mám zatím jen 3 a to ještě z mobilu..jsou to na hlavní stránce ty poslední 3 kousky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Teda, to jste se moc nepředvedli s tím vařením :P

Dneska jsem z hladu navštívil kuchyň abych sehnal něco, z čeho by se dalo připravit něco, z čeho bych přežil minimálně dalších pár hodin :D

Po krátkém ohledání špajzu jsem z něj vytáhnul kuřecí konzervu, rajský protlak, cibuli, malou smetanu do kávy a rýži :roll

A nyní onen experiment:

Na vyšpáraném tuku z konzervy jsem zpražil cibuli. Do toho přišlo maso a po pár minutách protlak. Když se to celé prohřálo, přidal jsem smetanu, čímž že celá směs zatáhla a zjemnilo to chuť. K této hmotě jsem jako přílohu uvařil rýži.

Ikdyž jsem tento experiment přežil a dokonce mi to i chutnalo, nepíši to sem jako recept pro nedělní oběd, ale chci tím říct, že něco k snědku se dá udělat v podstatě z čekoholiv, co se najde ve špajzu, nebo lednici :D

..a takhle to dopadlo

post-0-14109604023513_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: permonik7

:xvul Petra XSI: Ještě nedala, ještě jich dohromady moc nemám a sem je dávat nechci, takdy je to těžkej :xvul. Mám fakt zatím asi jen 3 fotky. Zkusím je šupnout na hlavní stranu;) http://www.peugeot-club.com/index.php?co=club/info.php&ktere=5606

Jj,pěknej mazel,tj,:supera ty hlídače

getfotoht7.jpg

,jaký má,ty jsou určitě proti zlodějum,viď :D

:xvul Jee, toho nosorožce jsem někde viděla... Že já jsem ho někomu pomáhala vybírat k narozkám? :myslim

[upravil dne 5.1.2009 maturantka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

taky máme takovej talíř:D ,ale s timto by si mě moc nepohostil(porcí),jinač snim skoro všechno,ač na to nevypadám,dvojitá porce je pro mne jedna:D

Ono to jde ruku v ruce s věkem a životosprávou. Když člověk žije aktivivní sportovní život, nebo je teprve v rozkvětu:D tak většinou žere pořád a všechno. Ale s přibývajícím věkem a s ústupem sportovních vyžití ustupuje i potřeba příjmu potravin a někdy člověku stačí jen to nutné minimum. No a jelikož teď přes zimu nic nedělám a už taky nejsem nejmladší:D tak je ta potřeba příjmu potravin hold nižší, no.. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dave405

Původně zaslal: vendi.stejskal

taky máme takovej talíř:D ,ale s timto by si mě moc nepohostil(porcí),jinač snim skoro všechno,ač na to nevypadám,dvojitá porce je pro mne jedna:D

Ono to jde ruku v ruce s věkem a životosprávou. Když člověk žije aktivivní sportovní život, nebo je teprve v rozkvětu:D tak většinou žere pořád a všechno. Ale s přibývajícím věkem a s ústupem sportovních vyžití ustupuje i potřeba příjmu potravin a někdy člověku stačí jen to nutné minimum. No a jelikož teď přes zimu nic nedělám a už taky nejsem nejmladší:D tak je ta potřeba příjmu potravin hold nižší, no.. :P

Asi takle, mě prostě chutná furt:D,z omladiny už sem vyrostl dávno:D:D třicet let už slavim 20narozeniny:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To já teprve osm let :D:aut

No já teď žádný nový recepty nemám, o Vánocích to byla nálož tradičních jídel od řízků, kachen a včera jsem ještě dojídala bramborový knedlíky, špenát a uzený. To možná dělám trošku jinak než ostatní, nestačí mi totiž jen uvařený uzený maso.

Uzenou krkovičku nebo kotletu popatlám směsí (plnotučná hořčice, olej, pepř, kmín - sůl netřeba, uzený maso je většinou slaný dost), dám do pekáčku, kde už je cibule a česnek pokrájený na plátky/kolečka. Nejdřív peču přikrytý, aby pustila šťáva a pak odklopím, aby se maso hezky opeklo. Někdy je potřeba podlévat. Mám hlad :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Petra XSI

To já teprve osm let :D:aut

No já teď žádný nový recepty nemám, o Vánocích to byla nálož tradičních jídel od řízků, kachen a včera jsem ještě dojídala bramborový knedlíky, špenát a uzený. To možná dělám trošku jinak než ostatní, nestačí mi totiž jen uvařený uzený maso.

Uzenou krkovičku nebo kotletu popatlám směsí (plnotučná hořčice, olej, pepř, kmín - sůl netřeba, uzený maso je většinou slaný dost), dám do pekáčku, kde už je cibule a česnek pokrájený na plátky/kolečka. Nejdřív peču přikrytý, aby pustila šťáva a pak odklopím, aby se maso hezky opeklo. Někdy je potřeba podlévat. Mám hlad :(

Normálně :o,že máme stejný nápady a chutě,to samý bylo u nás,akorát v tom pekáči bylo to uzený proložený zároveň s vepřovym,po různu(podle chuti) koření,cibulka,tý brdo,du něco snízt,taky sem z toho dostal hlad:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Původně zaslal: Petra XSI

To já teprve osm let :D:aut

No já teď žádný nový recepty nemám, o Vánocích to byla nálož tradičních jídel od řízků, kachen a včera jsem ještě dojídala bramborový knedlíky, špenát a uzený. To možná dělám trošku jinak než ostatní, nestačí mi totiž jen uvařený uzený maso.

Uzenou krkovičku nebo kotletu popatlám směsí (plnotučná hořčice, olej, pepř, kmín - sůl netřeba, uzený maso je většinou slaný dost), dám do pekáčku, kde už je cibule a česnek pokrájený na plátky/kolečka. Nejdřív peču přikrytý, aby pustila šťáva a pak odklopím, aby se maso hezky opeklo. Někdy je potřeba podlévat. Mám hlad :(

Normálně :o,že máme stejný nápady a chutě,to samý bylo u nás,akorát v tom pekáči bylo to uzený proložený zároveň s vepřovym,po různu(podle chuti) koření,cibulka,tý brdo,du něco snízt,taky sem z toho dostal hlad:D

Já měla takovej hlad, že mě to vyhnalo do toho mrazu, dneska už holt z domova nic nezbylo :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...