Sign in to follow this  
Followers 0
sumik

pomoc při výměně motoru

5 posts in this topic

Dobrý den, mam jednu prozbyčku.

Vlastnim peugeota 205 rv.1988 s motorem 1.8d

a chtel bych vyměnit tento motor za 1.9tdi z 306 a tak jse chci zeptat jestli by jse tam nechal namontovat, a nebo z jákého auta by jsem mohl použít motor.

Předem děkuji:Sumik

[Editováno 9/17/02 sumik]

¨Teoreticky jde namontovat do 205 kterýkoliv motor od Peugeota, ale prakticky to přiáší hodně problémů.

Nejvíc práce při těchto přestavbách je vždycky s elektrikou a potom ještě se tam ten motor nemusí vejít kvůli tomu turbu - to by chtělo pořádně proměřit.....ale myslím, že se tam vleze.... :cool:

Jen houšť a ještě větší kapky :D ...... to potom bude docela dobrý žihadlo, ne?

PS: držím palce :)

1,9td"I"??? Já znám jen 1,8 a 1,9TD, a pak HDI. Do 205-ky, když už, bych dal ten TD bez elektroniky. Ale dal bych jej do GTI kastle, to zaprvé, a za druhé, stejně to považuju za vyhazování peněz, pokud ti ten motor TD zrovna doma z něčeho nezbyde. ®ihadlo to sice bude, ale zdaleka to nepojede tak jako GTI, zato to bude 3x dražší...

Oddie: souhlasim s tebou.... taky mi to nepripada jako stastnyn apad, ale kdyz se mu to tam chce rvat, tak proc by ne :)

Ja se te sve 205 taky jen tak nechci vzdat, i kdyz je to stara vrana, tak porad se libi... a na nove auto proste neni :(

Kdyz tam mas 18D a jezdi v pohode tak bych se s tim teda nes***. Kdyz uz tak prodat a koupit neco s tim motorem kterej chces. Sice to mozna vyjde trosku draz ale rekl bych se se to vyplati. Budes hned jezdit a nebudes mit problemy.