Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 305 automatic


gaz

Recommended Posts

Původně zaslal: Dundee

Při odhlášení se ta daň neplatí, nevim, jak je to řešený u vás...

Zprovoznit by se to nechat asi dalo, jen doufám, že nebude moc zima, páč stojí jen pod střechou... Kdy asi tak bys pro ni chtěl přijet? Abych věděl, jak moc rychle to řešit;)

...

[upravil dne 20/12/2008 Dundee]

Dundee, neříkal jsi náhodou, že to na sebe ještě nedohlásil??? By mě zajímalo, jak to provedete. Pokud to budete chtít zlikvidovat, tak při trvalém odhlášení po Vás stejně budou chtít dohlášení a pak to teprve odhlásí=vyřadí.

Totéž s odhlášením na Slovensko - myslím, že to musí být dohlášené, aby se to dalo odhlásit na Slovensko a dali Vám převozky.

Bronislav: Zjisti, jak se to u Vás přihlašuje, ale spíš bych to vyřadil, když s tím nehodláš jezdit.

Jinak u Prahy je starší chlapík, a ten 305ky dělal, tak by se u něj nějaké díly možná našli, kdybys potřeboval, pak je ještě vrakoviště u Českého Brodu, tam by se taky něco našlo, kdybys něco nutně sháněl. (Že bys to pak mohl vzít při jednom.)

Vím že asi tak před pěti lety někdo skoro u Slovenských hranic prodával 305ku 1,5 D, kde je jí konec nevím, číslo už asi nenajdu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sedan305XID

...

Zvažujem aj nejakú odťahovku, jednoducho čo by bolo lacnejšie. ...

Odtahovku - myslím že odtahovkou by se to celé neskutečně prodražilo. Ale to je na tobě.

Někdo by se tu s odtahovkou našel, ale vem si kolik si berou...

Já bych to normálně nakopnul a jel bych. Co se může stát?

Když to někde chcípne, tak se to nějak dotáhne no. Když selžou brzdy, vzal bych tyč na lano a jel bych, když chcípne motor, tak to odtáhnout na laně. Když se s tím nebude magořit, mohlo by to dojet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sedan305XID

...

Marcel505, fakt som predal S5 a o 2 týždne som z nej s výčitkami demontoval aspoň zadnú nápravu a pár drobností. Hoši ju obrátili o 180 stupňov a skončila v šrote. Ešte, že oni ostali OK.

...

No, neříkej že jsi to nečekal? Já viděl na Moravě 305 s přeraženým sloupkem - taky magoři mladý.

Hold hoši nepochopily co je to za auto. S5 je škoda, ale ještě že to nebylo GTX, to by to nepřežily.

Bronislav: Jednu 305ku měl Luba z Bratislavy, ale jakou to nevím. Asi benzína...

Pak pár vraků na Moravě, viz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Marcel: Ona neni na Michala ani odhlášená, takže se to zruší na jméno býv. majitele a Michal tam dojde s plnou mocí;) Teda pokud se zadaří papír o likvidaci;)

Aha, tak to jo, vlastně jsi mi to říkal, já zapomněl.

Spíš bych zjistil co s tím, když se to odhlásí na Slovensko - dostali byste převozky a bylo by.

Jen si myslím, že přihlášení na Slovensku bude stát nějaký větší prachy.

[upravil dne 20/12/2008 Marcel505]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

...

Stojí v obci Struhy u Benátek n. Jizerou;)

Nevím teda, proč to pak vozit k tobě, když Struhy jsou blíž Slovensku.

:xvul: Leda že byste to jeli na druhou stranu, přes Francii, oceán, a přijeli na Slovensko z Ukrajiny apod. :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže konečne som pri svojom PC.

Predovšetkým želám príjemné sviatky a pohodu.

Ohľadom kombíka som dosť zvažoval, čo by bolo najlepšie. Prihlásiť ho a vybaviť ŠPZ sa jednoducho nevyplatí,stálo by to dosť financií a času. Použil by som ho teda len na súčiastky. Spôsoby ako ho u Vás odhlásiť sú asi nasledovné. Na DI pôvodný majiteľ auto odhlási na moje meno a buď si následne vybavým pevoz. čísla a poistku:bojim, alebo auto odveziem na prívese a potom nepotrebujem prevozky a poistku. V Čechách by som figuroval ako nový majiťel, ale tu už prihlásenie nebudem riešiť asi by to nemalo nikomu prekážať:nevim Autom do SR by som teoreticky mohol zájsť aj na súčasných ŠPZ a dokladoch a následne Ti ich zaslať, resp.doručiť späť na vyradenie, no v tomto prípade by bolo potrebné vybaviť doklad o likvidácii :myslim Čo povieš? Ako posledná možnosť by bola, že prídem s prívesom a odmontujem si z kombi potrebné veci a zostatok oficiálne zošrotuješ. O tie ramená za tú skvelú cenu by som každopádne mal záujem tiež .

Pozdravujem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sedan305XID

Pak pár vraků na Moravě, viz

Dúfam, že majiteľ nepodľahol výkupcom šrotu, boli fakt slušné ceny. Zazrel som aj starý model GLS. Má to ešte ten chlapík?

Jestli to tam ještě má nevím, ale asi jo. Kdyžtak najdu číslo, už jsem ho posílal tomu co má na slovensku kombíka 1,8D.

Jinak v Praze má Ota 204ku, s dieselovým motorem - předpokládám že XID. Fotky vozu zde:

Motor vyfotím až u toho auta budu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

204 mi je dosť neznáma. Mal by tam byť monoblok s objemom okolo 1300ccm sú aj v 304-ke. Na Slovensku som vedel o jednej niekde pri Žiline. Majiteľ si robil motor do ktorého chcel osadiť vložky z benzínovej 305-ky aj s piestami(tuším 1472ccm), no neviem či to prispôsobil do pôvodného bloku a či mu to vôbec fungovalo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: sedan305XID

204 mi je dosť neznáma. Mal by tam byť monoblok s objemom okolo 1300ccm sú aj v 304-ke. Na Slovensku som vedel o jednej niekde pri Žiline. Majiteľ si robil motor do ktorého chcel osadiť vložky z benzínovej 305-ky aj s piestami(tuším 1472ccm), no neviem či to prispôsobil do pôvodného bloku a či mu to vôbec fungovalo.

Já ti ten motor z 204 vyfotím, myslím že je to taky XID.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...