Sign in to follow this  
Followers 0
Jaris

repra do 405.

10 posts in this topic

Cauves:poradte mi nake repra do 405tky na zadni plato.Je tam sice malo mista,ale co se da delat,treba vezmu pilnik a nuzky na plech a upravim to.S repreakama moc skusenosti nemam.Zatim mam radio na CD s vykonem 4*45w-coz je tak 4*13w sinus.Nechci zadne Xplody-jde tam spis o znacku nez o kvalitu.Predstavuju si tak Hertz-Magnat-atd.Zatim Cau

Ja osobne radeji davam prednost komponentnim repro nez koaxum, protoze si muzu nasmerovat vejsky do auta.

Jakou si predstavujes cenovou relaci? Cekas od toho aby to "basovalo" nebo jen stredy a vejsky?

Jestli chces aby to trochu basovalo, tak bud ovaly nebo 20 cm triaxy. Tam bych asi sahnul po tech JBL. Jestli chces kvalitni stredy a vejsky, tak si kup Herzt HSK a k tomu dokup vejsky HT25 a budes spokojenej.

Jo a do plata 405 se 20 cm repro v klidu dostane

no jo, JR, aby k tomu nic nerekl :D

A jaktoze uz nepropagujes Magnaty? :D

Voštík: tak jsem koukal, co za repra máš v autě ty, a vidím: Tonsil a TVM. Tak to se skoro vsadím, že vím přesně jaké - mám z toho totiž doma poskládané bedýnky :) V jednom autě jsem je měl taky, nehrálo to špatně, a za tu cenu...

Oddie: ten zvuk by mohl byt 100x lepsi, ale prave: za tu cenu.... neber to (me to stalo akrat 320 kc - musel jsem k tomu dokoupit jeden vyskac.... :D

Uz se tesim na sraz aspon mi panove poradite se zvukem! No vlastne poradit mi muze kazdej druhej, ale ja potrebuju podobne movity lidicky ;)

Makovice

Vostik: MAgnaty bych klidne propagoval, ale to bychom byli v jiny cenovy kategorii. Protoze kdybych napsal, at si koupi BP216, tak tady LK7R zacne psat, jak jemu vubec nehrajou. No a ja zase znam nekolik aut, kde za tu cenou hrajou velmi dobre :)

Magnat NEBRAT ;) hahah ... presne jak rekl JR ... bud proste nehrajou jenom me nebo to je shmuck! :)