Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Poradani jarniho srazu - vyhral sraz v Melniku


Vvitty

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Tady jde hlavně oto že jsi reagoval na příspěvek Rebika a ne organizatoru , o to jde, grilu u chatky,auta apod , viz třeba lančov , to neni samozřejmě problem.

protoze Rebik vicemene apeloval na organizatory s timto jevem, no a ja k nemu rovnou nalezl reseni. Ale pouze v pripade neshody :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: Pe.Tr

Tady jde hlavně oto že jsi reagoval na příspěvek Rebika a ne organizatoru , o to jde, grilu u chatky,auta apod , viz třeba lančov , to neni samozřejmě problem.

protoze Rebik vicemene apeloval na organizatory s timto jevem, no a ja k nemu rovnou nalezl reseni. Ale pouze v pripade neshody :-)

Přiznávám, že jsem reagoval možná ostřeji a že jsem Tvůj příspěvek asi i špatně pochopil. Při jeho čtení jsem si totiž vybavil nehezkou \"přestřelku\" ohledně piva na Šebetově a surově jsem si to spojil - takže se Ti, Scratchi, omlouvám - zbytek už napsal hlavní organizátor Pe.Tr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

Původně zaslal: jarajarda

Už tu z Liberce dávám dohromady kolonu, zatím to vypadá na 3x 406 a možbá jedna 205 :)

Když mě vyzvednete po cestě někde v Mladé Boleslavi, pak se přidám do kolony! :super

Beru Tě za slovo :super

Je to sice ještě za nějaký ten pátek, ale počítá se s tím, že se pojede přes Boleslav :super

tak to pocitam s tim, ze s vama v kolone nejedu :)

Ale tak do Liberce by jsi mohl dojet ne?:D

Já ještě ani nezkoumal kudy je to teda kratší..:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marlin

hele jardo, ja to mam cca 40km, a mozna ani to ne. Takze je pro zbytecne jet do liberce :)

Možná že pojedeme vrchem, kvůli dálničním známkám, protože minimálně 2 auta ji mít nebudou.. Tak to už bychom to nějak s tím Borem spojili :) Jinak počítám s odjezdem spíš v pátek dopoledne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Původně zaslal: Scratch

Původně zaslal: Pe.Tr

Tady jde hlavně oto že jsi reagoval na příspěvek Rebika a ne organizatoru , o to jde, grilu u chatky,auta apod , viz třeba lančov , to neni samozřejmě problem.

protoze Rebik vicemene apeloval na organizatory s timto jevem, no a ja k nemu rovnou nalezl reseni. Ale pouze v pripade neshody :-)

Přiznávám, že jsem reagoval možná ostřeji a že jsem Tvůj příspěvek asi i špatně pochopil. Při jeho čtení jsem si totiž vybavil nehezkou \"přestřelku\" ohledně piva na Šebetově a surově jsem si to spojil - takže se Ti, Scratchi, omlouvám - zbytek už napsal hlavní organizátor Pe.Tr

v pohode, ja to priste zase navrhnu Pe.Trovi, a nebudu to psat do diskuze :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no uvidím jak dopadnu s prací ale asi bych rád jel,na jeden velkej srazík..... jsem taky skaut nicméně se ničeho nebojím:myslim snad :D akorát teda ta výdrž vtom výčepu nebude u mě velká..... my starší co jsme už odvyklí :D kalit toho moc nesnesem....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník
Toto téma je nyní uzavřeno, a proto není možné odpovídat.
  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...