Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Mlhovky a žárovky 407SW


kajvet

Recommended Posts

  • O 7 měsíců později...
Původně zaslal: luko407sw

vcera jsem videl na 407 sedan LED diodove mlhovky,vypadalo to velice dobre....proto jsem hledal na netu i v service boxu, ale nic jsem nenasel.... nevite odkud se to da sehnat????

A vypadalo to jen velice dobře, nebo to i dobře svítilo? Myslím si že s mlhovkami asi nic dělat nebudu protože se domnívám že ty ledky nemůžou výkonově klasické žárovky nahradit a mít je jen na ozdobu je tak trochu k ničemu.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo kamaráde to ti nepovím,já to viděl přes den...ale je pravda,že jsem si toho všimnul už z dálky,takže svitivost byla i ve dne vysoká...

bylo to několik ledek ve 3 řadách...možná to měl předělané z mlhovek na denni svícení (nevšimnul jsem si totiž jestli měl zapnute světla)

jo a bylo to v Havířově,šeda 407 sedan

[upravil dne 18/6/09 luko407sw]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...
Guest Chozeluizskuner

Já často... Cestou do práce sou minimálně obden lokální a aspoň jednou do týdne tak 15km cesty mlhou. 

Ještě mě napdlo přidat k LEDkám moduly s odpory.

Tohle sou ty LED co chci:

2PC Automobile Lampada Led H8 H11 Car Fog Lamps Bulb 20W CREE XTE Chip DRL Auto External Daytime Running Parking Lights Sourcing
http://s.aliexpress.com/q2y2EnMz
(from AliExpress Android)

Odpory:

2Pcs Car Vehicle H8/H11 Turn Signal LED Light Error Free Decoder Load Resistor
http://s.aliexpress.com/eeQne6rm
(from AliExpress Android)

Jinak řeči jak sou bílé mlhovky na ho, a podobně slyšet nechci. Stačí že sem to poslouchal u xenonů cool blue a vidim luxusně ;)

Upraveno uživatelem Chozeluizskuner
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Chozeluizskuner

Tak aspoň je na nich pasivní chlazení. Pokud bych koupil LED co už obsahují odpory, tak by zas topila celá ta ledka ne? Co je teda lepší. Shánět a can busem nebo si odpor přidat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...