Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

P406 - výměna tlačítka DO, návod + foto


f3Rd@

Recommended Posts

  • O 3 měsíce později...
  • O 2 týdny později...

Zdarec Chlapi. Byl jsem dnes v Peugeotu v Brně v RM servisu a řekl mi že už to tlačítko na 406 nemaj. Že prej nahradni dily na starý auta furt vic a vic stahujou. Na to 605 sem se neptal přečetl jsem si to až tedˇ. Nekupoval to někdo teď v poslední době? někde ? jestli se to teda da furt sehnat nebo mám koupit celej klič od citroenu, ale to se mi nechce.

Dik za vaše odpovědi

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Devr: Tam sem ještě nebyl tak jestli pořídím tak to sem hodím. Ale ukazoval mi to v PC, že už to nemají jako samostatnej díl, ale když jsem koukal na servicebox tak na tu 605 to maji furt samostatně tak to asi zítra pojedu zkusit. Vemu si číslo dílu a snad to seženu.

Laďa :No ten ovladač na televizu je pro mě pak až poslední řešení

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ondra.pimo ....tak to prosímtě prubni u zvonařky a pokud seženeš , tak se rozjedu do Brna.

Ještě by to chtělo na ebay najít to malé tlačitko, pokud bych objednával , tak bych vzal zrovna obě, i když to malé se zdá zatím v pohodě.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl ve Famku na 406 taky nemají ovšem na 605 jsem sehnal. Stojí 35 kč. Na zkoušku jsem ho vzal , ale ted když na to koukám nic moc tam nesedí je nějak hodně vyboulený. Jestli se mi to podaří tak sem hodím foto. Každopadně bych šel radši do toho na ebay.

Devr: Jestli to budeš objednavat tak by si mohl vzit i pro mě. Nemam internet banking a trvalo by mi to než bych zařídil paypal tak bych se toho asi nedočkal. Kdyžtak mi napiš SZ nebo tak něco a domluvime se kolik ti za to dám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale mně se zdá celkem v pohodě. Abych se přiznal , tak z ebay teké neobjednávám, takže jsem na tom jako ty. Leda že by se toho někdo, kdo je na ebay jako doma z fóra ujal a já mu to rád zaplatím.

Každopádně vím , že ho mají u zvonařky a tak jak pojedu do v pondělí do Brna , tak si ho koupím a testnu, za ty prachy to stojí i kdybych ho měl vyhodit. :D

PS:Horší bude až se mi podělá i to menší tlačítko superblokace (ty máš jen jedno) , tak budu v pasti páč to jsem nikde nenašel :myslim

[Edited on 13/5/11 16:39 Devr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem si zvykl na tlačítko P605. Už si ho tam asi nechám. Když jsem to podložil dle návodu mám chod tak 1mm. Jde to sice ztuha ale zase se mi nezmáčkne v kapse jak je víc vyboulený.:D

Každopádně děkuju f3Rd@ za super příspěvek.

A měli by s tím něco kluci z Peugeotu dělat protože jestli to takhle pujde dál budou mít všichni tlačítka z P605 :P a origináluž nikdo nebude znát.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

ondra.pimo

Tak včera se konečně ženu do Famka pro tlačítko a přesně jsem tušil, že jsi koupil poslední :D .....borec mi hlasí joo to si tady bral nějaký pán:D , tak jsem si ho objednal a repete...no hlavně , že bude. :super

PS: to jsou teda zásoby, položka za 30 ká a ještě si jí musím objednat :myslim

[Edited on 2/6/11 08:49 Devr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...