Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zimní klouzání 2009- kde a kdy bude?


Recommended Posts

Původně zaslal: jarajarda

Já vim že sem moc zvědavej, ale taky natěšenej na zimní sraz, akorát mi kluci z dílny přinesli nazutý zimáky, takže připravenej jsem:D

[upravil dne 29/10/08 jarajarda]

unor - vic poví Medvěd

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neuložil jsem se k zimnímu spánku, jen - KUPODIVU - občas i pracuju (třeba dnes) a občas jedu někam na víkend (od 24. do 28. 10 jsem si dovolil opustit internet a pobývat na Slovensku)

Ad Zimní klouzání - sraz je momentálně v jednání, předpokládaný termín 13. - 15. 2. 2008, pokud vše vyjde tak jak předpokládám, pak by měl být v penzionu Motobydlo (http://www.motokary-motobydlo.cz/). Program cca následující - pátek příjezd, sobota - kratší orienťák někde v blízkém okolí (Ádr, Broumovsko), večer závody na motokárách (to je ten kámen úrazu, o němž jednám - chci dosáhnout rozumnou cenu). Neděle - ukončení akce.

Pokud by se mi nepovedlo dohodnout tuto lokalitu, mám v rukávu ještě další zajímavá místa.

Ad Vánoce - netuším, proč se k tomu mám vyjádřit zrovna já (nepamatuji si, že bych byl pověřen jejich zajištěním), ale docela by se mi líbila ta hospoda, co tu zmiňoval před časem někdo z Nerátek (tuším Honza???) - může tedy Pe.Tr nebo Honza zjistit co a jak??? Loňský Karel podle mnohých nic moc, Džbán taky nic moc - nemám tudíž lepší nápad

[upravil dne 29/10/2008 Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Medvěd

Neuložil jsem se k zimnímu spánku, jen - KUPODIVU - občas i pracuju (třeba dnes) a občas jedu někam na víkend (od 24. do 28. 10 jsem si dovolil opustit internet a pobývat na Slovensku)

Ad Zimní klouzání - sraz je momentálně v jednání, předpokládaný termín 13. - 15. 2. 2008, pokud vše vyjde tak jak předpokládám, pak by měl být v penzionu Motobydlo (http://www.motokary-motobydlo.cz/). Program cca následující - pátek příjezd, sobota - kratší orienťák někde v blízkém okolí (Ádr, Broumovsko), večer závody na motokárách (to je ten kámen úrazu, o němž jednám - chci dosáhnout rozumnou cenu). Neděle - ukončení akce.

Pokud by se mi nepovedlo dohodnout tuto lokalitu, mám v rukávu ještě další zajímavá místa.

Ad Vánoce - netuším, proč se k tomu mám vyjádřit zrovna já (nepamatuji si, že bych byl pověřen jejich zajištěním), ale docela by se mi líbila ta hospoda, co tu zmiňoval před časem někdo z Nerátek (tuším Honza???) - může tedy Pe.Tr nebo Honza zjistit co a jak??? Loňský Karel podle mnohých nic moc, Džbán taky nic moc - nemám tudíž lepší nápad

[upravil dne 29/10/2008 Medvěd]

:super dík, ještě že nemáš ten zimní spánek:D
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...
Původně zaslal: Medvěd

Honzův příspěvek

Buď zdráv Medvěde či Pe.tře. Jestli máte zájem zjistím více. Jen mi řekněte na co se vyloženě nemám zapomenut zeptat. Je mi jasný parkování, počet lidí, určitě rezervace atd., ale je něco speciálního? Zatim :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...
Původně zaslal: Scratch

karel byl dobry, a vzdycky je to tam dobry, bohuzel to podcenila obsluha, coz se uz neopakuje, probehla jeji vymena :-)

Po čas, co jsme tam chodili na zimní setkání se Simca klubem, tak se nám nezřídka stávalo, že na tom účtu bylo nějak vic věcí, než se vypilo a nakonec jsme to museli vždycky někdo doplatit, tak jsme se přestěhovali do Březiněvsi do kempu, ikdyž v Karlovi proběhla změna personálu... Mě Karel neva...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...